Can Vadi Konya Projesinde Daire Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri Belli Oldu

Can Vadi Konya projesinde dairesinde daire fiyatları ve ödeme seçenekleri açıklandı. Bu bilgilere ek olarak Can Vadi Konya projesinde daire tipleri, daire büyüklükleri, örnek daire görselleri gibi bilgilere de ulaşabilirsiniz.
Can Vadi Konya Projesinde Daire Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri Belli Oldu

Can İnşaat tarafından Konya'nın en canlı semtlerinden bir tanesi olan Selçuklu'da geliştirilen Can Vadi Konya projesinde daire fiyatları ve ödeme seçenekleri belli oldu. Can Vadi Konya projesind daire fiyatlarını ve ödeme seçeneklerini inceleyebileceğiniz haberimizde Can Vadi Konya projesinin daire tiplerini, daire büyüklüklerini, daire teslim tarihini, örnek daire görsellerini de bulabilirsiniz.


İnşaat sektöründe 30 yıldan bu yana faaliyet gösteren Can İnşaat tarafından Konya'nın en canlı semtleri arasında yer alan Selçuklu'da geliştirilen Can Vadi Konya projesi 4.700 metrekare bir arsa üzerinde iki farklı blok olarak tasarlanmıştır. Can Vadi Konya projesinde farklı daire tiplerinde 40 adet daire yer almaktadır.


CAN VADİ KONYA PROJESİNDE YER ALAN DAİRELERİN BÜYÜKLÜKLERİ VE DAİRE TİPLERİ


Proje bünyesinde 40 adet daire bulunan Can Vadi Konya projesinde 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer almaktadır. Can Vadi Konya projesinde yer alan 40 dairenin daire büyüklükleri 115 m2 ve 165 metrekare aralığında yer alıp farklı ihtiyaçlara seslenebilmektedir. Can Vadi Konya projesinde 2+1 dairelerin büyüklüğü 115 metrekare ve 125 metrekare aralığında tasarlanırken, 3+1 dairelerin büyüklüğü ise 155 metrekare ve 165 metrekare aralığında tasarlanmıştır.


CAN VADİ KONYA BÜNYESİNDE YER ALAN SOSYAL DONALTILAR VE ÖZELLİKLER


4.700 metrekare bir alan üzerinde geliştirilen Can Vadi Konya projesinde hem bireysel olarak hem de aileniz ya da sevdiklerinizle keyifli dakikalar geçirebileceğiniz, spor aktiviteleri yapabileceğiniz sosyal donaltılar ve özellikler sunulmaktadır.
 

 • Açık yüzme havuzu
 • Güvenlik
 • Fitness salonu
 • Açık/kapalı otopark
 • Yürüyüş parkuru
 • Çocuk oyun parkı
 • Sauna
 • Çocuk yüzme havuzu
 • Rekreasyon alanları
 • Peyzaj
 • Süs havuzu
 • Kamelyalar
 • Sosyal DonaltılarCAN VADİ KONYA PROJESİNDE DAİRELER NE ZAMAN TESLİM EDİLECEK?


Hem lokasyonu hem de proje bünyesinde yer alan sosyal donaltıları ile sakinlerine güzel bir yaşam alanı sunan Can Vadi Konya projesinde dairelerin teslimatının Mart 2019 tarihinde yapılması planlanmaktadır.


CAN VADİ PROJESİNDE DAİRE FİYATLARI VE ÖDEME SEÇENEKLERİ BELLİ OLDU


Konya'nın Selçuklu ilçesine farklı bir hava katacak olan Can Vadi Konya projesinde daire fiyatları ve ödeme seçenekleri belli oldu. Can Vadi Konya projesinde 2+1 daireler 230.000 TL'den başlayan fiyatlarla sunulurken dairenin katına ve diğer unsurlarına göre bu rakam 320.000 TL'ye kadar çıkmaktadır. Can Vadi Konya projesinde sunulan 3+1 dairelerin fiyatları ise 272.000 TL ve 280.000 TL fiyat aralığında yer almaktadır. Can Vadi Konya projesinden yaşamak ya da yatırım amaçlı daire satın almak isteyenler yüzde 50 peşinat ile daire sahibi olabiliyorlar. Nitekim Can Vadi Konya projesi için oluşturulan ödeme seçeneğinde yüzde 50 peşinat ve geri kalan kısmın şirket bünyesinde taksitlendirilmesi fırsatı verilmektedir.


CAN VADİ KONYA İLETİŞİM BİLGİLERİ


Telefon: +90 (332) 357 74 01
Mail: [email protected]
Web Adresi: http://www.rcryapi.com


CAN VADİ KONYA ÖRNEK DAİRE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48