Çınar Olimpia Park Evleri'nde 3+1'ler 295 bin TL'ye, hemen teslim!

Son konutların satıldığı Çınar Olimpia Park Evleri projesinde 3+1 daireler 295 bin TL ile 410 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor

Metar Grup tarafından yapılan Çınar Olimpia Park projesinin ikinci etabında satışlar devam ediyor. Son konutların satıldığı projede brüt alanı 137 metrekare, net alanı 105 metrekare olan 3+1 dairelerin fiyatları 295 bin lira ile 410 bin lira arasında değişiyor. Oturuma hazır durumda olan daireler için banka kredisi kullanılabiliyor.
 
Çınar Olimpia Park projesi 508 konuttan oluşuyor. Projenin ikinci etabında 11 katlı 9 blokta 196 konut bulunuyor. Projenin arsa alanı 12 bin metrekare olarak belirlendi. 2007 yılında yapımına başlanan Çınar Olimpia Park projesi Tekstil Kent'e 3 kilometre, İSTOÇ'a 3 kilometre, Mahmutbey Gişeleri'ne 4 kilometre mesafede bulunuyor.
 
Yakınında Bağcılar Olimpik Spor Kompleksi bulunan Çınar Olimpia Park projesinde projesinde olimpik yüzme havuzları, yürüyüş ve bisiklet parkurları, tenis-voleybol- basketbol sahaları, otopark, fitness center ve sauna yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER