Crown Deluxe Görücüye Çıkıyor!

İstanbul'un hızla gelişen bölgesi Bahçeşehir'in merkezinde inşasına başlanan 480 konutluk Crown Deluxe, bugün düzenlenecek basın toplantısında görücüye çıkıyor.
Crown Deluxe Görücüye Çıkıyor!

Babacan Yapı tarafından Bahçeşehir'in kalbinde projelendirilen Crown Deluxe 1+1'den 4+1'e kadar uzanan daire seçenekleriyle satışa sunuldu. Estetik mimarisiyle dikkat çeken proje bir o kadar da bulunduğu bölgenin avantajlarıyla öne geçiyor. “Her Adımda Hayat” sloganıyla lanse edilen Crown Deluxe projesinin çevresinde; Akbatı Alışveriş Merkezi,Fransız Sokağı, İsviçre Hastanesi, Festival Park ve 20 bin metrekarelik alana sahip Club İstanbul spor kulübü yer alıyor.

Babacan Yapı'nın Akbatı AVM'ye yaklaşık 200 metre mesafede satın aldığı arsa üzerine inşa etmeye başladığı Crown Deluxe projesi tüm gelişmelerin odağında, alışveriş merkezi, hastane, özel okullar ve en önemlisi de TEM otoyoluna çok kısa bir mesafede yer alıyor.
 
Rezidans konseptinde tasarlanan Crown Deluxe 27 ve 30 katlı 2 kuleden oluşuyor. Projede 1+1'den 4+1'e kadar sunulan daire seçenekleriyle her ihtiyaca ve zevke hitap ediliyor. Üst katlardaki daireler ise Bahçeşehir bölgesi, Küçükçekmece ve Büyükçekmece Gölü manzarasına sahip. Ayrıca projede Exclusive Panorama olarak tanımlanan çok geniş teraslı özel daire seçenekleri de sunuluyor.
 
Özenle tasarlanan projede geniş resepsiyon alanından giriş yapılarak yüksek hızlı asansörlerle evlere erişim sağlanıyor. Kat erişimli kapalı otoparklar, daire içerisinden asansör çağırma, akıllı intercom sistemine entegre edilmiş hırsız alarmı, yangın alarmı ve sprinklerli yangın söndürme sistemleri standart olarak uygulanıyor.
 
Son teknolojiyle inşa edilen projede, fore kazık sistemiyle zemin güçlendirmesi öncesinde nadiren uygulanan Strain Gauge zemin yükleme deneyi yapılarak zemine en uygun kazık ebatları ve adetleri belirlendi. İnşaatın hızla başladığı projede teslimler 2013'ün sonbaharında yapılacak. Babacan Yapı Fınansman Sistemi (BYF) ile 40 ay vade farksız senetle ev sahibi imkanı sunan proje sadece konumuyla değil fiyat fayda dengesiyle de göz dolduruyor.
 
Projede fiyatlar ise 174 bin TL ile 395 bin TL arasında değişiyor.
 
Babacan Yapı Finansman Sistemi ile vade farksız 40 aya kadar konut sahibi olunabiliniyor. Projede ayrıca yüzde 25 peşinat ödemesi ve kalan yüzde 75'lik tutar için konut kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirme yapılabiliyor.   

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05