Dap Yapı İ Ofis fiyatlar

Dap Yapı İstanbul'un Avrupa yakasında Kağıthane'de yeni projesi İ Ofis'i hayata geçiriyor.
Dap Yapı İ Ofis fiyatlar
Dap İ Ofis Kağıthane projesi Dap Z Ofis projesinin arka tarafında kalıyor. Dap İ Ofis Kağıthane fiyat listesi 383 bin 16 liradan başlıyor.
 
Dap İ Ofis Kağıthane projesi 69 adet bağımsız üniteden meydana geliyor. Dap İ Ofis Kağıthane projesinde 56 adet ofis, 13 adet ticari birim bulunuyor
 
Dap Yapı’nın, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan ofis projelerine bir yenisi daha eklendi: İ OFİS
 
Avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yanında merkezi lokasyonuyla göz dolduran İ Ofis’te, “bedava ofis” konsepti devam ediyor. Yatırımı 8 ile 10 yıl gibi makul bir sürede amorti eden ofis yönetim sistemiyle çalışma ortamından yansıyan kusursuzluk kazançla birleşiyor. Projenin avantajlı yönetim sistemi, asistan çalıştırma ihtiyacını üzerinizden alarak buna ilişkin masrafları tasarruf etmenizi sağlıyor.
 
İ Ofis Donanımı
 
8 katlı ( 1 otopark katı, 2 mağaza - ofis katı + 1 giriş katı ve 4 ofis katı)  projede, büyüklüğü 52-197 m2’lik 56 adet ofis alanı ile 43-129 m2 arasında değişen 13 adet dükkan ve mağazadan oluşan toplam 69 adet bağımsız bölüm bulunuyor.
 
İ Ofis Ödeme Koşulları
 
Faizsiz 36 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor. Bölgede m2 satış fiyatları 5000 USD civarında seyrederken İ Ofis’in lansman dönemi fiyatı m2/5000 TL olarak belirlendi.
 
Dap Yapı’nın her projesinde olduğu gibi kemikleşmiş yatırımcıların daha satışa çıkmadan talip olduğu İ Ofis,  seçkin firmaların yanı sıra prestijli bir başlangıç yapmak isteyenler tarafından da tercih ediliyor. Avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar ve diğer serbest meslek gruplarından girişimciler projeye yoğun ilgi gösteriyor.
 
Dap Yapı İ Ofis Nerede?
 
Kentsel Dönüşüm Bölgesi İstanbul Kağıthane’de, Çağlayan’da yükselen İ Ofis, eski fabrika alanından geliştirilen bir arazide konumlanıyor. Avrupa Yakasında ulaşım olanaklarını en yüksek seviyede değerlendirmeye dönük olarak planlan proje, şehrin tam ortasında yer alarak lokasyon avantajı sunuyor.
 
Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunan İ Ofis’ten Çağlayan Adliyesi’ne yürüyerek gidilebiliyor. Tünel sayesinde Kâğıthane-Taksim arası 5 dakikada alınıyor. Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor. 
Haliç’in yeniden hayat bulmasıyla şekillenen çevre, iş dünyasının gözdesi haline geldi.
 
İ Ofis Sosyal Donatıları 
 
Back-up concierge ile çözüm odaklı hizmetler 
Profesyonel yönetim ile birlikte her türlü sosyal ve kişisel ihtiyacın karşılanması hedeflenen projede kuaför, market alışverişi, eczane, terzi ve banka gibi ihtiyaçlarını binadan çıkmadan hallediliyor.
Gelen telefonlar, size özel tanımlanan hizmet hattı numarasıyla açılıyor, notlarınız ve postanız alınıyor, günlük randevu akışınız düzenleniyor, ziyaretçileriniz karşılanarak çay-kahve ikramınız yapılıyor, ofisiniz temizleniyor, sinema, restoran, uçak bileti rezervasyonunuz sağlanıyor. Yabancı dillere hakim lobi/ asistan ekibi, yabancı uyruklu müşterilerinize de hizmet sunuyor.
İş yaşamındaki tüm ihtiyaçlar A’dan Z’ye karşılanacak
 
- 24 saat lobi / resepsiyon hizmeti
- Asistanlık hizmetleri
- Özel organizasyon ve randevu sistemi
- Çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonları
- Konferans salonu
- Açık ve kapalı otoparklar
- Fiber optik kablolu iletişim ağı (İnternet + uydu yayını)
- İş dünyasının tanınan kafe ve restoranları
- Posta dağıtım merkezi
- Housekeeping hizmeti
- Çamaşır ve kuru temizleme
- Bilgisayar bakım ve onarımı
- Teknik servis
- Özel güvenlik sistemi (elektronik dedektörlü turnikeler)
- Merkezi ya da müstakil ısıtma-soğutma sistemi
- Elektronik kontrol sistemi
Vale parking
- Kuaför
 
Adını “iyi ofis”in okunuşundaki harf oyunundan alan İ Ofis, içinde çalışanlara pozitif hissettirdiği gibi alıcı ve yatırımcısına da kazanç vaat ediyor.
 
Dap Yapı, 2013’ün son çeyreğinde dört yeni projenin startını vermeye hazırlanıyor. İkisini, Avrupa yakasında Kağıthane’de hayata geçirecek olan şirket, diğer iki proje içinse Asya yakasında Kartal-Maltepe bölgesini seçti. Projelerin lokasyon anlamında mükemmel olduğunun altını çizen Ziya Yılmaz, Kağıthane’nin ofis, Kartal-Maltepe’nin ise karma konseptte konumlandırılacağı bilgisini verdi. Projelerin toplam hacmi ise 3 milyar TL’yi bulacak.
 
 
Dap Yapı İ Ofis iletişim bilgileri
Telefon: 444 33 39
Web : www.dapyapi.com.tr

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05