Dap Z Ofislerinde 36 Ay 0 Faiz

Dap Yapı tarafından Çağlayan'da konumlandırılan Dap Z projesinde yer alan ofislere yoğun ilgi olunca satışa kapalı olan dükkan ve mağazalar da satışa çıkarıldı.
Dap Z Ofislerinde 36 Ay 0 Faiz
İş hayatında ihtiyaç duyulabilecek tüm donatılara sahip olarak tasarlanan ve Dap Yapı tarafından Çağlayan'da konumlandırılan DAP Z projesinde Ofis stoklarının hızla tükenince projenin satışa kapalı olan dükkan ve mağazaları da satışa çıkarıldı.
 
Önemli markaları buluşturacak
 
Projede yer alacak dükkan ve Mağazalar, cadde üzeri lokasyon avantajı dolayısıyla yerli ve yabancı markaların takibine girdi. Önemli gurme restoranlar ile tanınmış perakende markaların talip olduğu ticari birimlere yönelik shopmix çalışmaları titizlikle yürütülüyor. Şirket yetkilileri, dükkan ve mağaza karmasının, sadece projenin değil bölgenin de değerini yükseltecek şekilde oluşturulacağı bilgisini veriyor.
 
36 ay faizsiz vade imkanı
 
Metrekare fiyatlarının bölge emsallerinden yüzde 50-80 oranında düşük tutulduğu projede amortisman süresinin kısalığı yatırımcıların dikkatini çekiyor. 8 kattan (2 otopark katı, 1 Mağazalar katı, 4 Ofis katı) oluşan projede, girişte ve mağazalar katında bulunan 61 adet ticari ünite için faizsiz 36 ay vade kolaylığı sağlanıyor. Büyüklüğü 49-281 m2 arasında değişen dükkanların mağazalar katında olanları 3.80 m, girişte bulunanları 4.00 m tavan yüksekliğine sahip.
 
Cadde üzerinde dükkan ve mağazalar
 
Dünyada Z harfiyle inşa edilen ilk proje olan DAP Z Ofis, Şişli-Mecidiyeköy-Kağıthane- aksında Çağlayan'da konumlanıyor. Tüm yollara en seri biçimde bağlanacak şekilde tam ortada yer alan proje, bağlantı yollarının çeşitliliği ve özellikle tünelin hizmete girmesiyle önemli bir lokasyon avantajı sunuyor. Tünelle, Kağıthane ve Taksim'e 5 dakikada ulaşılırken, Adliye Sarayı'na yürüyerek dahi gidilebiliyor. Çevreyolu'na bağlanmak 2 dakika sürüyor.
 
Haliç manzaralı dükkanlar
 
Kentsel Dönüşüm Bölgesi Kağıthane'de, Çağlayan'da yükselen DAP Z projesi, Haliç'e bakan manzarasıyla da göz dolduruyor. Boğaz'dan pompalanan temiz suyla yeniden hayat bulan Haliç, balıkların ve sandalların yüzdüğü bir seyir ve keyif alanına dönüşüyor.
 
4 tarafı yol olan projenin yakın çevresinde çok sayıda iş ve ticaret merkezi yer alıyor. Proje, onbinlerce kişinin yaşadığı bir çevreye hitap ediyor.
 
Kazançlı yatırım fırsatı
 
Mağaza ve dükkanların konumu, lokasyonu, cephesi, kullanım alanı ve fiyatı dolayısıyla yoğun talep gördüğünü belirten DAP YAPI yetkilileri, alıcı-yatırımcı müşteriler tarafından rezerve edilen yerlerin ayrıcalıklı özelliklere sahip olduğunun altını çiziyor.
 
Sunduğu yenilikleri, avantajlarla birleştirerek yatırımcıyı eksenine alan DAP Z, 14 bin metrekare Arsa üzerinde, 50 bin metrekarelik kapalı inşaat alanınına sahip. 30 ayda tamamlanması planlanan proje, 185 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilecek.

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05