Demir İnşaat fiyatlar 'da Bayram Kampanyası !

İster 10 bin TL peşinatla, ister yüzde 10 peşinatla bugün al, hemen taşın
Demir İnşaat fiyatlar 'da Bayram Kampanyası !
Bayramın 2. ve 3. Günlerinde ziyaretçiler için kapılarını açık tutan Demir İnşaat, düşük peşinatla ev sahibi olma hayali kuranlara yeni kampanyasıyla bayram ettirmeye hazırlanıyor.
 
Gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Demir İnşaat, Ramazan Bayramı’nın 2’nci ve 3’ncü günü kapılarını ziyaretçilerine açarken, Ramazan ayı boyunca yoğun ilgi gören kampanyalarını, müşterilerden gelen yoğun istek üzerine bayram süresince devam ettiriyor. 
Demir İnşaat, bayram kampanyaları çerçevesinde, Demir Romance’da “yüzde 10 peşinatla daire sahibi olun” sloganıyla tüketicileri ev sahibi olmaya davet ederken, Ayışığı Vadi Evleri’nde sınırlı sayıda kalan dairelerinde de  “10 bin TL peşinatla şimdi al, hemen taşın” kampanyasını sürdürüyor.
 
10 bin TL peşinatla bugün al, hemen taşın!
 
Demir İnşaat’ın Beylikdüzü’nde hemen teslim durumdaki Ayışığı Vadi Evleri’nde hemen her hafta ayrı bir fırsat sunuluyor. Şirket sınırlı sayıdaki daire için düzenlediği fırsat kampanyaları ile 10 bin TL peşinat verenleri indirimli fiyatlardan, kira öder gibi taksitlerle ev sahibi yapıyor.
 
Ayışığı Vadi Evleri’ne bayrama özel düzenlenen kampanya kapsamında, ilk etapta peşinatın 10 bin TL’sini ödeyerek ev sahibi olma şansı sunuluyor. Geriye kalan yüzde 75’i ise banka kredisi kolaylığı sağlanıyor 
 
Zengin Sosyal Alanlar
 
1+1’den 4+1’e kadar farklı tipte ve büyüklükte toplam 489 konuttan oluşan projede, zengin ve iyi planlanmış spor ve sosyal yaşam alanları, eğlence üniteleri, alışveriş ve ticaret birimleri yer alıyor. Ayışığı Vadi Evleri’nin sosyal donatıları içinde ise; açık ve kapalı spor alanlarının yanı sıra hamam, sauna, buhar odası, masaj salonu, jakuzi ve sinevizyon salonu bulunuyor. Ayrıca konut teslimleri tamamlandıktan sonra hizmete başlayacak siteye özel shuttle hizmeti ile de konut sahiplerine metrobüse, alışveriş merkezlerine, markete rahatlıkla ulaşabilme imkânı da sunulacak.
 
15 bin metrekare arsa alanında inşa edilen Ayışığı Vadi Evleri İstanbul Beylikdüzü'nde Demir İnşaat imzasıyla yükseldi. Ayışığı Vadi Beylikdüzü Evleri 11 katlı 6 blok olarak inşa edildi.. Projede 1+1'lerin büyüklükleri 66 metrekare, 2+1'lerin  98 ile 118 metrekare, 3+1'lerin 130 ile 166 metrekare ve  4+1'lerin büyüklükleri ise 223 ile 274 metrekare arasında  değişirken, bazı katlar teraslı daire olarak tasarlandı.
 
Demir Romance’ta ‘yüzde 10 peşin, daire senin’
 
Demir İnşaat’ın en son projesi olan Demir Romance’ta “ yüzde 10 peşin, daire senin” kampanyası bayramda da tüm hızıyla devam ediyor. Demir İnşaat,kampanya çerçevesinde daire bedelinin yüzde 10’u peşin ödenerek ev sahibi yapıyor. Yüzde 10’u teslimde, yüzde 10’u 12 ay sonra ödenen kampanya kapsamında daire fiyatları ise 190 bin TL’den başlıyor.
 
Demir İnşaat’ın Beylikdüzü’nün merkezinde inşa ettiği Demir Romance, 1+1’den villa tipi daireye kadar sunduğu daire seçenekleri ve teknolojisiyle dikkat çekiyor.   
 
1+1’den villaya, terziden squash’a!
 
Ev yaşamını teknolojiyle kolaylaştıran Demir Romance’da konut sahipleri “Akıllı Ev” sistemiyle tek bir tuşla evdeki tüm sistemleri kontrol edebilecek. Toplam 7 blok üzerinde yükselecek Demir Romance’de toplam 776 konut, 60 ticari alan ve 28 villa yer alacak. Projede, açık kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi, diyetisyen hizmetinin yanı sıra fitness merkezi yer alacak. 
 
Projede ayrıca, terzi, bay-bayan güzellik merkezi, kuru temizleme, sinevizyon gibi birimler de bulunacak. Çocuklu ailelerin hayatın kolaylaştıran Demir Romance’da, çocuklar için oyun odaları, servis bekleme odası ve kreş gibi alanlar yer alacak.
 
“Artık aklınız evinizde kalmayacak”
 
İnsan odaklı projeleriyle Beylikdüzü’nde ultra lüks bir yaşamın kapılarını aralayan Demir İnşaat; yeni projesi Demir Romance ile sakinlerine huzur ve sevgi dolu bir hayat sunuyor. Teknolojinin sağladığı tüm imkânların maksimum seviyede hayata geçirileceği Demir Romance’ta yaşayanlar kendilerini daha güvenli ve huzurlu hissedebilecekler. “Yaşamın vazgeçilmezi duygu ve sevgilerdir” fikrinden yola çıkılarak tasarlanan proje, hayatı daha yoğun yaşamak isteyenler için tasarlandı.
 
Akıllı binalardan oluşan Demir Romance projesinde yer alan dairelerde, normal koşullarda elle ya da mekanik olarak gerçekleştirilen pek çok eylem, kurulacak elektronik sistemle gerçekleşecek. Lamba, fırın, ocak ve hatta perdeler dahi bu sistemle kontrol edilecek; tüm ısı sistemleri tek bir tuşla yönetilebilecek. Evlerdeki görüntü sistemleri ile otoparktaki aracınızı, parkta ya da havuzda oynayan çocuğunuzu takip edebileceksiniz. Yine bu sistem sayesinde, evden çıkarken açık kalan ışıklar, prizde kalan ütü, ocakta unutulan yemek veya çaydanlık gibi tehlikeli durumlar ortadan kalkacak. Demir İnşaat, dairelerde meydana gelebilecek olayları algılayarak daire sahiplerine haber vermenin ötesinde, gereken önleyici tedbirleri de alarak istenmeyen durumlara zamanında müdahale imkânı da sunacak.

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05