Dome Residence'ta 229 bin liradan başlayan fiyatlar

Çekmeköy'ün ilk ve tek butik residence projesi olma özelliği taşıyan Dome Residence, bölgenin değerine değer katıyor
Dome Residence'ta 229 bin liradan başlayan fiyatlar

İstanbul'un yükselen değeri, oksijen deposu Çekmeköy bölgesinde iki bloktan oluşan Dome Residence, beldenin en prestijli projesi olarak yükseliyor. 1+1 ve 1+1 kat bahçeli olarak planlanmış 84 lüks daireden oluşan Dome Residence, bölgenin ilk ve tek butik residence'ı olması özelliğiyle yeni ve ayrıcalıklı bir yaşam tarzını beraberinde getiriyor.   
 
Dome Residence'ın en önemli farkı konseptinden kaynaklanıyor. Konsept olarak benzerlerinden çok farklı dış cephesiyle, modern ve estetik anlayışın hakim olduğu mimarisiyle, tamamen 1. sınıf malzemelerin kullanıldığı iç dekorasyonuyla ve 24 saat resepsiyon hizmetiyle Dome Residence, her bakımdan eşsiz bir yaşam alanı olarak öne çıkıyor. Projede minimum daire fiyatı 229 bin TL olarak belirlendi.
 
Dünyada yeni gelişen butik residence trendini Çekmeköy'ün eşsiz doğasıyla bütünleştirerek bir ilke imza attıklarını belirten Taşbina yetkilileri, her türlü konforu ve lüksü, sakin bir yaşam merkezi ve yeşil bir ortamla buluşturduklarını, proje detaylarından malzeme seçimi ve işçiliğe kadar hiçbir alanda yüksek kaliteden taviz vermediklerini vurguluyorlar.
 
Dome Residence'daki her iki kubbenin tepesinde projeye ismini veren 360 derece panoramik manzaralı iki kubbe bulunuyor. Yapıya estetik bir görünüm kazandıran kubbeler fitness ve sauna olarak hizmet sunacak. Proje tamamlandığında ise Çekmeköy Bölgesi'nde butik residence tarzında tasarlanmış eşsiz bir yaşam alanı oluşacak.
 
Dome Residence'ın girişindeki yüksek tavanlı lobby alanı projenin ayrıcalıklarından biri olarak öne çıkıyor. Kapalı otopark, her katta birer adet panoramik asansör, 1. sınıf mutfak ve ankastre ürünler, oturma ve yatak odalarında TV, uydu ve internet bağlantısı, açık yüzme havuzu, her bloğa ayrı fitness ve sauna Dome Residence'ın sunduğu imkanlar arasında yer alıyor.  
 
Dome Residence'ın daireleri, kullanılan malzemenin kalitesi ve nitelikli işçiliğiyle en küçük ayrıntıların dahi titizlikle irdelendiği bir bütünlüğü sunuyor. Tüm ıslak zeminlerin 1. sınıf mermer kaplama olduğu Dome Residence daireleri; iç ve dış kapılarda 1. sınıf ithal masif lake kapı, mutfaklarda 1. sınıf akrilik kaplama ve granit tezgah, duvarlarda saten alçı ve saten boya, 1. sınıf ısı camlı PVC doğrama, banyolarda 1. sınıf cam kabinli mermer duş teknesi ve İLoft görüntülü telefon sistemi gibi özelliklere sahip bulunuyor.
 
Dome Residence, bulunduğu lokasyonla da avantaj  sağlıyor. Proje, yapımı ihale edilmiş metroya yürüyüş mesafesi, Taşdelen Ormanları'nda yürüyüş ve koşu alanları, go-kart, at binme yolları ve piknik alanlarına 3 km, İKEA, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezleri'ne ve TEM Karayolu'na 10 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 10 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 15 dakika,  eşsiz sahiliyle kafeler, barlar ve restaurantlara ev sahipliği yapan tatil beldesi Şile'ye ise 20 dakika mesafede bulunuyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05