Dumankaya Konsept IQ Deneyimini Yaşatıyor

Dumankaya İnşaat'ın kişisel asistan olarak tabir ettiği Dumankaya IQ, her türlü platformdan takip edebileceğiniz tasarruf, konfor ve eğlence hizmeti olacak.
Dumankaya Konsept IQ Deneyimini Yaşatıyor

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, 23 Kasım 2011 Çarşamba günü Dumankaya Bahçeşehir Showroomunda düzenlenen basın toplantısında, Dumankaya Konsept Halkalı projesini, sektörde bir ilk olan “Dumankaya IQ Deneyim Odası”na taşıyarak tanıttı.

2014 Haziran'da teslim edilmesi öngörülen Dumankaya Konsept Halkalı projesinde, Dumankaya inşaat müşterilerine ekstra bir maliyet çıkarmadan, kendi kâr marjını düşürmeyi göze alarak yeni bir hizmet başlattı. Akıllı Ev olarak bilinen bu hizmet sayesinde daire sahipleri birçok konfor ve rahatlığa tek bir tuşla ulaşabilecek.

Toplantıda Dumankaya Konsept Halkalı projesine dair bilgiler veren Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Ali Dumankaya konuyla ilgili olarak, “Kurtköy’de gerçekleştirdiğimiz ve 2009 yılında teslim ettiğimiz, yatay mimarisi ile farklılık oluşturan ve değer artışı ile çok kazandıran Konsept projemize bir yenisini daha ekliyoruz. Yine çok değerlenecek ve çok kazandıracak bir bölge olan Halkalı’da gerçekleştireceğimiz, Konsept Halkalı projemiz ile çok dikkat çekmeye başladık. Kısa süre önce ön satışlarına başladığımız ve yoğun bir ilgi ile karşılaştığımız projemiz, Dumankaya İnşaat’ın sahip olduğu değeri ve farklılıkları Halkalı’ya taşıyor. Böylesine değerli bir projeyi hem oturumcuya hem de yatırımcıya sunduğumuz için büyük bir mutluluk yaşıyoruz. Hazırladığımız IQ Deneyim Odası ile müşterilerimiz hayal kurmak yerine, Showroomlarımıza gelerek birebir yaşayarak ev sahibi olacaklar” dedi.

Dumankaya IQ ve IQ Deneyim Odası hakkında konuşan Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, “Bizim için çok önemli olan ve sektörde farklılık yaratan Dumankaya IQ platformumuzu daha yakından tanıtabilmek adına IQ Deneyim Odası’nı tasarladık. Artık Dumankaya projelerinden ev sahibi olmak isteyen tüketiciler alacakları evleri önceden test edebilecekler. Evlerinde onlara yaşatacağımız konforu hazırladığımız deneyim odası ile birebir yaşayacaklar. Şimdi yatay mimarisi ile dikkat çeken Konsept Halkalı projemizi tanıtan ve “Yatay Zeka”ya sahip projemizi tüketicilerimiz ile buluşturuyoruz. Sektörde bir ilk olan Yatay Zekalı IQ platformu müşterilerimizin biz gayrimenkul geliştiricilerinden olan beklentilerini daha da arttıracaktır” dedi.

Konsept Halkalı

Dumankaya Konsept Halkalı projesi ile ilgili detayları paylaşan Dumankaya Satış Müdürü Soner Keleş, “250 milyon TL yatırım değerine sahip olan Konsept Halkalı projemiz 812 rezidans daire ve 21 adet villadan oluşuyor.

Proje kapsamında 1+1 daireler 52-62 m2, 2+1 daireler 84-124 m2, 3+1 daireler 147-175 m2 ve 4+1 daireler 160m2 büyüklükleri arasında değişen farklı seçenekler ile sunuluyor. Peşin veya konut kredili satışlarda 1+1 daireler 126.900 – 177.300 TL, 2+1 daireler 192.600 – 335.700 TL, 3+1 daireler 349.200 – 430.200 TL arasında değişen fiyatlar ile satışa sunuluyor” dedi.

IQ Deneyim Odası

Dumankaya IQ çözüm ortağı Aydın Yavuz tasarladıkları “IQ Deneyim Odası” ile ilgili “Sunduğu teknolojik alt yapı ile hayatı kolaylaştıran ve sektörde dikkat çeken Dumankaya IQ’yu, hazırladığımız IQ Deneyim Odası ile yaşatıyoruz. Evin içinde yaşarken tüm ihtiyaçlara cevap vermek üzere tasarladığımız IQ’yu, şimdi tüketiciler bu deneyim odasında yaşama şansı elde edecekler.  Tek bir tuş ile örneğin klimayı açıp, müziğin sesini kısabilecekler, perdeyi kapatıp ışıkları açabilecekler” dedi.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05