Dumankaya Miks'te konut satışları başlıyor

Dumankaya İnşaat'ın Emlak Konut GYO ile Halkalı Atakent'te ortak yaptığı Dumankaya Miks projesinde konut satışlarına yakında başlanacak.
Dumankaya Miks'te konut satışları başlıyor

Dumankaya İnşaat'ın Emlak Konut GYO ile Halkalı Atakent'te ortak yaptığı Dumankaya Miks projesinde konut satışlarına yakında başlanacak. Dumankaya Miks projesinin 21 Haziran 2012 tarihinde ihale yolu ile satışa çıkarılan ticari alanları yatırımcılardan büyük ilgi görmüştü.

 
Dumankaya Miks projesinde 121 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 657 konut ve 72 işyeri ve 7 ofis alanı olacak.
 
30 ayda teslim edilecek
 
Dumankaya Miks 30 ayda teslim edilecek. 23 ve 32 katlı 2 kuleden oluşacak projede 39 ile 41 metrekare aralığında Stüdyo Daireler, 56 ile 135 metrekare aralığında 1+1 daireler ile 97 ile 99 metrekare aralığında 2+1 daireler yer alacak. Proje Halkalı Atakent bölgesinde yapılacak Temapark ve göl manzarasına hâkim olacak.
Dumankaya Miks'de banka, restoran, eczane, terzi, kuru temizleme, alışveriş alanı, mağazalar ve home ofislerden meydana gelen 26 ile 3 bin 133 m2 aralığında değişen ticari üniteler de bulunacak.
 
250 metrekarelik açık yüzme havuzu ve havuz başı lüks restoran da projede yer alacak. Projedeki tüm dairelerde; bir dokunuşla, Enerji kullanımını en aza indirebilme imkanı sağlayacak Akıllı Ev Sistemleri bulunacak. Klima, perde, musluk ve eğlence sistemleri tek bir tuşla yönetilecek.
 
Atatürk Havaalanı, Metro, Marmaray ve yeni yapılacak TEM bağlantı kavşağı ile ulaşım açısından da önemli bir noktada bulunan Dumankaya Miks Türkiye'nin en büyük Fuar ve Eğlence alanı Temapark ve Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yanı başında bulunuyor.
 
 

Paylaş:

HABERLER