Dumankaya Yeni Proje Teslimlerine Başlıyor

Dumankaya İnşaat, 31 Mayıs’ta Dumankaya Cadde’de 303, 31 Ağustos’ta Flex Kurtköy’de 376 ve 31 Aralık’ta Adres Panorama’da 245 dairenin teslim edilmesiyle birlikte, 2013 yılında toplam 924 dairenin teslimini gerçekleştirecek.
Dumankaya Yeni Proje Teslimlerine Başlıyor

Türkiye’nin en köklü gayrimenkul geliştirici firmalarından Dumankaya İnşaat, 2012’de tam zamanında gerçekleştirdiği daire teslimlerinden sonra 2013’te yeni projelerinin teslimlerine başlıyor.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen kuruluşlarından Dumankaya İnşaat, 2012 yılında daire teslimlerini gerçekleştirdiği Adres Botanik, Adres Lobi, Dizayn, Modern, İkon ve Lobi projelerinden sonra, 2013 yılında da daire teslimlerine hız kesmeden devam edecek. 2012 yılında toplam 2910 dairenin teslimini gerçekleştiren Dumankaya, 2013’te Dumankaya Cadde, Flex Kurtköy ve Adres Panorama projelerini tamamlayarak sahiplerine teslim edecek.

Dumankaya İnşaat,31 Mayıs’ta Dumankaya Cadde’de 303, 31 Ağustos’ta Flex Kurtköy’de 376 ve 31 Aralık’ta Adres Panorama’da 245 dairenin teslim edilmesiyle birlikte, 2013 yılında toplam 924 dairenin teslimini gerçekleştirecek.

Konuyla ilgili açıklama yapan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya: “ 2013 yılı bizim için büyük bir öneme sahip. Bu yıl sektördeki 50. yılımızı kutlarken,  “kente kimlik katan yaşam alanları oluşturma” misyonumuzla kendini tekrar etmeyen ve farklı projelerimizi müşterilerimizle buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Teknolojinin hızla geliştiği ve kişisel beğenilerin önem kazandığı bu dönemde, konut geliştirmenin yanı sıra sunulan hizmetlerde de farklılaşmanın önemine inanıyoruz.  Günümüzde firmalar müşterilerine verdikleri değer kadar var olabiliyorlar ve kendi markalarına da o ölçüde değer katabiliyorlar. Daha doğrusu artık tüketicinin kalbine giden yol sunduğunuz hizmetin niteliğinden geçiyor. Bu vizyondan hareketle bugüne kadar müşterilerimize sunduğumuz tüm hizmetleri geliştirerek Dumankaya Pusula markası çatısı altında topladık ve müşterilerimize farklı bir deneyim yaşatmak istedik. Dumankaya Pusula ile öncelikli amacımız “her aşamada mutlu ev sahipleri” ilkemizi bir adım daha öteye taşıyarak sektörümüzde daha önce görülmemiş kalitede bir hizmet anlayışını Dumankaya müşterilerinin beğenisine sunmak. Dumankaya Pusula ile müşterilerimiz, evlerinin dekorasyon aşamasından kiralanmasına, taşınmalarından, seyahat planlamalarına, araç kiralamadan tıbbi desteğe ya da konser, sinema vb. kültür sanat etkinlikleri rezervasyonlarına kadar tüm Dumankaya hizmetlerine tek bir yerden erişerek kolaylıkla faydalanabilecekler” dedi. Açıklamasında teknolojik gelişmelerin inşaat sektörü için önemine de değinen Uğur Dumankaya; “Bugün için değil gelecek için yaşanabilir evler üretmeye devam edeceğiz. Modern dünyanın teknolojik gelişimlerine ayak uyduran bir şirket olarak 2012 yılında hizmete soktuğumuz akıllı ev teknolojileri ile inşaat ve teknolojiyi bir araya getirdiğimiz yenilikçi çalışmamız “Online Satış Platformu” muzu daha da geliştirerek sektörümüzde daha önce görülmemiş kalitede bir hizmet anlayışını Dumankaya müşterilerinin beğenisine sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.


Paylaş:

HABERLER