Dumankaya'dan yeni kampanya

İnşaat sektöründe yeniliklerin öncüsü Dumankaya İnşaat, “Araban Peşinatın” adı altında düzenlediği yeni satış kampanyası ile müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.
Dumankaya'dan yeni kampanya

 

Konut sektörünün yanı sıra otomotiv sektöründe de uzun yıllardır 5 ayrı showroom ile müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunan Dumankaya Şirketler Topluluğu her iki sektörde kazandığı bilgi birikimi, deneyim ve güven ile referans oluşturabilecek ve sektörde fark yaratan kampanyaları hayata geçirmeye devam ediyor.
 
Aracınız yeni evinizin peşinatı olacak
Dumankaya İnşaat ve Dumankaya Otomotiv’in güçlü finansal yapısı, sahip olduğu bilgi birikimi ve sektörel uzmanlığının yarattığı sinerji ile hayata geçirdiği “Araban Peşinatın” adlı yeni kampanya kapsamında Dumankaya İnşaat konut projelerinden daire satın alan müşteriler mevcut araçlarını alacakları konutun peşinatı olarak Dumankaya Otomotiv 2. Elde piyasa değerinde değerlendirebilecekler ve aracın satış bedelini satın alacakları evin peşinatı olarak kullanabilecekler.
 
1 yıl size araç tahsis edilecek
Peşinat avantajı sunan kampanya ile müşteriler sahip oldukları konfordan vazgeçmeden 1 yıla varan sürede kendilerine tahsis edilecek Hyundai İ20, Hyundai Accent veya Mercedes C180 Avantgarde marka aracın kullanım hakkına sahip olacaklar. Kampanya dahilinde peşinatlarını nakit olarak ödeyen müşterilerde 1 yıla varan sürelerde kendilerine tahsis edilen aracı kullanmaya hak kazanacak ve sahip olacakları ikinci aracın keyfini sürecekler.
 
Hangi projelerde geçerli?
“Araban Peşinatın” kampanyası Dumankaya İnşaat’ın Dumankaya Ritim İstanbul, Dumankaya Modern Vadi, Dumankaya Konsept Halkalı, Flex Kurtköy, Adres Natura ve Adres Su Projelerinde geçerli olacak.
 
Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya kampanya ile ilgili şunları söyledi. “ Müşterinin beklentileri farklılaştı. Müşteriler nitelikli konut projelerinin yanında ayrıcalıklı hizmetlerden de faydalanmak istiyorlar. Biz de Dumankaya İnşaat olarak müşterilerimize beklentileri doğrultusunda hizmetler sunuyoruz. Sektörümüzde daha önce görülmemiş kalitede bir hizmet anlayışını Dumankaya müşterilerinin beğenisine sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Kampanya kısa bir süre ve sınırlı sayıda araç stoku için geçerli olacak.

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05