Dumankaya'nın yeni projesinde 4.200 ön talep toplandı

Dumankaya 'nın Sancaktepe'de hayata geçireceği yeni projesinde 4.200 adet ön talep toplandı
Dumankaya'nın yeni projesinde 4.200 ön talep toplandı
Anadolu Yakasındaki yatırımlarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanan Dumankaya İnşaat’ın Sancaktepe’de gerçekleştireceği yeni projesi ile ilgili 4.200 adet ön talep toplandı. 
 
Gayrimenkul  sektörünün  önde  gelen  kuruluşlarından  Dumankaya  İnşaat, İstanbul’un cazip yerleşim merkezlerinden Sancaktepe’de hayata geçireceği yeni projesi ile Anadolu Yakası’ndaki  yatırımlarına  bir  yenisini  daha  eklemeye  hazırlanıyor.  Uzun  süredir  bölgeye  değer katacak yepyeni bir konsept ile geliştirilen ve yakında ön satışı başlayacak proje, yaklaşık 66 dönüm arazi üzerinde Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunulacak. Dumankaya İnşaat Yönetim  Kurulu  Başkanı Uğur Dumankaya  konuyla  ilgili  olarak,  “Kısa  süre  içinde inşasına  başlayacağımız  Sancaktepe’de  ki  yeni  projemiz  ile  Anadolu Yakası’ndaki  yatırımlarımıza devam  ediyor  ve  sağlamlaştırıyoruz.  İstanbul’un  cazip  yerleşim  merkezlerinden  Sancaktepe’de sunacağımız  sosyal  imkânlar  ve projemizin  özel  mimarisi  ile  bu  sefer  de  Dumankaya  İnşaat  farkını Sancaktepe’de yaşatacağız” dedi.
 
Proje ile ilgili ön talep toplama çalışmalarının başladığını önümüzdeki günlerde satışlara da başlanacağının  bilgisini  veren  Dumankaya  sözlerine  şöyle  devam  etti: “Sancaktepe  yapımı  devam eden  metronun  2015  yılı  son  çeyreğinde  açılması  ve  4.100  yatak  kapasiteli  ve  15.000  personelin çalışması  planlanan  Avrupa’nın  en büyük  şehir  hastanesinin  inşaatının  tamamlanması  ile  birlikte İstanbul’un  yeni  cazibe  merkezlerinden  biri  haline  gelecek.  Dumankaya  olarak  bizler  her  zaman projeyi  gerçekleştireceğimiz  bölgenin  ihtiyaçlarını  ve  müşterilerimizin  beklentilerini  inceliyor,  elde ettiğimiz  sonuçları  piyasa  koşullarını  da  dikkate  alarak projelerimizi  geliştiriyoruz.  Bu  bağlamda, Sancaktepe’de  hayata  geçireceğimiz  projede  yatırımcılara  yine  çok  kazandıracak  bir  proje  olacak. 
 
Bölgeye özellikle yatırımcılar tarafından büyük bir ilgi var.  Proje ile ilgili şu ana kadar 4.200 adet ön talep toplantı. Sancaktepe’de ki yeni projemiz ile bölgeye artı bir değer kazandıracağız. 800-1000 adet arası bağımsız üniteden oluşan proje bölgenin en önemli yaşam alanlarından biri olacaktır.” 
 
Ayrıcalıklı tasarımı ve konforu bir arada daire sahiplerinin hizmetine sunan Dumankaya’nın yeni projesi ulaşım açısından da çok çeşitli imkânlara sahip merkezi bir konumda yer alıyor. Kartal vapur iskelesine ve deniz otobüsüne,  Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine oldukça yakın mesafede bulunuyor.
 
Dumankaya’nın  Sancaktepe’de  gerçekleştireceği  yeni  projesi  ile  ilgili  ön  talep  bırakarak  ilk  fiyat  ve stok  avantajından  yararlanmak  isteyenler  444  7  222  numaralı  telefondan  veya  dumankaya.com üzerinden ön talep başvurusu yapabiliyor. 
 
Dumankaya İnşaat
 
1963 yılında ‘’Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla yola çıkan Dumankaya Grubu bugün başta inşaat sektörü olmak üzere otomotiv, rent a car, sigorta ve PVC kapı pencere üretimi alanında hizmet veren bir şirketler topluluğuna dönüşmüştür.  Yarım asırlık tecrübesiyle güçlü işbirlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımıyla olağanüstü projelere imza atan Dumankaya İnşaat, Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 yaşam alanı geliştirici şirketinden birisi olma özelliğinin sorumluluğuyla kalitesinden asla ödün vermiyor.

Paylaş:

HABERLER