Eclipse Maslak'ta Yeni Daireler 316 Bin TL'den

Eclipse Maslak'ta yeni dairelerin satışı da öne çekildi.
Eclipse Maslak'ta Yeni Daireler 316 Bin TL'den

Artaş Grubu’nun Maslak’ta konumlandırdığı Eclipse Maslak projesi lanse edildiği günden itibaren yoğun ilgi görüyor. Yabancı yatırımcıların da yoğun talebini gören projenin ilk etapta satışa sunulan dairelerinin büyük kısmı sahiplerini bulurken, yeni dairelerin satışı da öne çekildi.

Avrupa Konutları markalı projeleriyle markalı konut sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Artaş Grubu, Maslak’ta hayata geçirdiği Eclipse Maslak projesinde de yoğun ilgi görüyor.

550 konut, 44 ofis ve ticari alandan oluşan projenin satışa çıkarılan dairelerin büyük bir kısmı sahiplerini bulurken, yeni dairelerin satışı da yoğun ilgiyle birlikte öne çekildi. 1+0’dan, 4+1’e kadar çeşitli tiplerde daire seçeneklerinin sunulduğu projede fiyatlar ise 316 bin TL’den başlıyor. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 aya kadar %0,72, 120 aya kadar ise %0,73 faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

Avrupa Konutları’nın estetik mimarisi ve özellikleriyle dikkat çeken Eclipse Maslak, Maslak’ın genel karakteristiğine uyum sağlarken, özgün mimarisiyle ve Avrupa Konutları markasının ayrıcalıklarıyla farklılık kazanıyor.

MASLAK’TA BALKON KEYFİ

Geleneksel ve modern mimarinin birleştirildiği Eclipse Maslak’ta unutulmaya yüz tutmuş balkon keyfi yeniden hayat buluyor. Kesintisiz İstanbul ve Kemerburgaz Ormanı’na hakim manzaralı daireleriyle Maslak’ta ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunan Eclipse Maslak, bölgenin en özel konumunda yer alıyor.

22 bin metrekare alana inşa edilen Eclipse Maslak finans dünyasına, ülkenin en başarılı kurumlarının yönetim merkezlerine, İstanbul’un renkli yaşam alanlarına ve vazgeçilmez Boğaziçi’ne komşu bir noktada bulunuyor.

Avrupa Konutları markasının en büyük ayrıcalıklarından olan geniş sosyal yaşam alanlarının Eclipse Maslak’da da uygulanıyor.
Kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna ve buhar odasının yer aldığı spor tesisinde hobi salonu ve oyun alanları da yer alıyor. Proje bünyesinde yer alan restoran, kafe ve market alanları da projenin önemli noktalarından.

7/24 kontrollü araç ve yaya giriş çıkışı, uzman güvenlik personeli, kapalı devre güvenlik kamerası sistemi, görüntülü intercom sistemi, yangın ve duman alarmı gibi özelliklerin sunulduğu proje üstün güvenlik hizmetleriyle de fark oluşturuyor.


Paylaş:

HABERLER