EgeYakası’nda avantajlı ödeme planı ve fırsat fiyatlar!

Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası Eviya Gayrimenkul’ün İstanbul Atakent’te geliştirdiği EgeYakası’nda, konutların % 80’i kısa sürede satıldı.
EgeYakası’nda avantajlı ödeme planı ve fırsat fiyatlar!

 

Yeni satışa sunulan sınırlı sayıda daire için de avantajlı bir ödeme planı başladı. Ödeme planında, banka kredisiz ve 4.355 TL’den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak mümkün. 

Ege’deki bir tatil kasabası havasında yaşama ayrıcalığını İstanbullulara sunan EgeYakası, büyük ilgiyle karşılandı ve projede konutların yüzde 80’i kısa sürede satıldı.
 
Doğası, mimarisi ve sosyal yaşam alanlarıyla, Ege yaşantısının sıcaklığını geniş ve ferah evleriyle İstanbullulara sunan bu özel projede 1+1 ve stüdyo daire bulunmuyor.

Alaçatı, Assos, Cunda ve Foça evleri EgeYakası’nda

Santorini Adası’ndan esinlenilerek tasarlanan EgeYakası’nda, isimlerini Ege’den alan Alaçatı, Assos, Cunda ve Foça evleri bulunuyor. Camlarda ahşap görünümlü kepenklerin ve panjurların kullanıldığı, üst katlara doğru mavinin tonlarının renklendirdiği ve Santorini’de olduğu gibi birbirinin güneşini kesmeden konumlandırılmış evler Ege mimarisini İstanbullular’a sunuyor. Projede tıpkı Ege’deki gibi kış bahçeli, geniş balkonlu apartman daireleri ve cumbalı havuzlu müstakil villa seçenekleri bulunuyor. 

Ege mimarisi, peyzajı ve sosyal yaşam alanlarıyla büyük beğeni toplayan projede 2+1, 3+1, 4+1, 4. 5 +1 ev ve müstakil villalarda sınırlı sayıda daire için satışlar devam ediyor.

4355 TL’den başlayan taksitlerle Egeli olun

Ege’nin hep özlenen “Keşke sürekli orada yaşayabilsem” denen yaşantısını İstanbul’a taşıyan EgeYakası’nın yeni ödeme seçeneğinde, Sinpaş Holding özel finansman koşullarıyla ve 4.355 liradan başlayan aylık taksitlerle hemen ev sahibi olunuyor.  Üstelik ödemenin % 50’lik kısmı 2017’de gerçekleşiyor.
Ege Yakası’nda, hayalleri süsleyen o “Hiç bitmeyen Ege tatili” artık gerçeğe dönüşüyor.

ÖDEME PLANI

%8     ARALIK 2014 ( peşinat )

%8     12 AY SONRA

%8     24 AY SONRA

%50   30 AY SONRA- 2017 Mart

Kalan Kısım    30 AY SABİT TAKSİTLERLE

EVİYA GAYRİMENKUL Hakkında
EVİYA Gayrimenkul, Türkiye’nin en büyük Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarından biri olan Sinpaş GYO’nun iştiraki olarak 2011 yılında kuruldu. Adını, “Evinde İyi Yaşa” sloganından alan EVİYA, “ihtiyaçları çözümlerken belli bir fikri olan” özgün ve temalı konut vizyonunu geniş kitlelere sunmayı hedeflemektedir. 2012 yılında Sancaktepe’de, 40 bin 500 metrekare alan üzerinde EgeBoyu projesini hayata geçiren EVİYA, 2014 yılı itibariyle Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası olarak faaliyet göstermeye başladı. Nisan 2014’de ikinci projesi EgeYakası’nı lanse etti. EgeYakası, İstanbul Atakent’te 42 bin metrekarelik bir alan üzerinde yükselecek.


DİĞER HABERLER