Elite City teslimleri başladı, son daireler satışta!

Şua İnşaat'ın Atakent'te inşa ettiği Elite City'de teslimler başladı. Hemen teslim daireler de 249 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.
Elite City teslimleri başladı, son daireler satışta!

 

Atakent'in merkezinde konumlandırılan Elite City'de teslimler başladı. Büyük kısmının sahiplerini bulduğu projede son daireler de satışa sunuldu. Bloklar halinde teslimler devam ederken, projedeki son daireler için alternatif ödeme planları sunuluyor. 120 ay vadeye yüzde 0.86 faiz oranlarıyla vadelendirme imkanı sunulan Elite City'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. 
 
37 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen Elite City, farklı mimarisi ve porselen kaplı cephesiyle dikkat çekiyor.
 
Her zevke ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan proje, 4, 8, 20 ve 30 katlı bloklardan oluşuyor. Geniş sosyal yaşam ve spor alanlarının sunulduğu projede açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, oyun alanları, alışveriş birimleri, kreş ve 24 saat özel güvenlik bulunuyor.
 
Elite City'de sosyal tesisin kullanımı tamamen site sakinlerine tahsis ediliyor ve ek bir ücret talep edilmiyor. Türkiye'nin köklü vakıflarından Türk Havak tarafından işletilecek olan sitenin kreşi de yalnızca site sakinlerine hizmet verecek.

Paylaş:

HABERLER