Elitistpark konutlarına yoğun ilgi!

Satışa sunulduğu günden bu yana büyük ilgi gören satılık konutların yanı sıra yatırmcıların kiraladığı kiralık dairelere de yüksek sayıda talep var.
Elitistpark konutlarına yoğun ilgi!

Pek çok yeni projeyle birlikte çehresi tamamen yenilenen Halkalı’da küçük ve elit bir mahalle yaratmak amacıyla kurulan Elitistpark projesinde satışa sunulan 2 blok ve123 daireden geriye sadece 36 daire kaldı. 195 metrekare yetişkin havuzu ve  85 metrekare  su mantarlı ve tünelli çocuk havuzu, çocuk oyun alanları, meyve bahçeleri, hamamı, saunasıyla tam bir keyifli yaşam alanı sunan Elitistpark’ta yatırımcılar tarafından kiralanan dairelerde teslimatların tamamlanması ile birlikte çok fazla sayıda talep var! Sınırlı sayıda kalan kiralık daireler 750-1.200 TL arası fiyatlarla sahiplerini bekliyor.

Kanal Halkalı meydana yürüme mesafede bulunan ve 3000 ağaç ve bitki ile çevrelenmiş proje, hem toplu ulaşım araçlarına hem de havalimanına yakınlığıyla dikkat çekiyor. Şehir plancısı İsmail Günal ve mimar Yusuf Aydın tarafından 2007 yılında kurulan Yapı Türk’ün ilk  projesi olan Halkalı Elitistpark Konutları’nda yaklaşık 80 aile yaşama başladı.  5 dakika yürüme mesafesindeki otobüs durağı ile şehir merkezine ulaşımın çok kolay olduğu projenin yakın çevresinde pek çok alternatif kolej, anaokulu, alış veriş noktaları ve sosyal faaliyet alanları bulunuyor.

Projede sosyal alanlar içinde tenis kortu, basketbol sahası, yazlık sinema, çok amaçlı TV salonu,  fitness salonu, Türk hamamı ve en önemlisi meyve bahçesi yer alıyor. Çocukların dalından meyve yiyebileceği bir proje hayal ettik diyen İsmail Günal, hedeflerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadığını belirtiyor. 

Kalan daireler için düzenlenen kampanya ise sektörde bir ilk olarak dikkat çekiyor. Taşınmanın ve ev değiştirmenin ailelerin en büyük sorunu olduğunu belirten Yapı Türk Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Günal, Ulusoy ile işbirliğine giderek projeden daire alana ailelerin taşınma masraflarını karşıladıklarını belirtti.  Ayrıca projede görevli teknik ekip de tüm montaj ve teknik servis işlemlerinde ücretsiz destek veriyor.

Yoğun ilgiyle karşılanan Elitistpak konutlarında kiralık daire sayısı da azaldı. Uygun fiyatlarla halka sunulan Elitistpark’ta kalan kiralık daireler şu şekilde; 1+1daireler 750-850 TL, 2+1 daireler 1.200 TL olarak kiraya veriliyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05