Elysium Serene Kandilli'de Satışlar Devam Ediyor

Ofton İnşaat'ın Kandilli'de hayata geçirdiği Elysium Serene projesindeki dairelerin yüzde 20'si satıldı..
Elysium Serene Kandilli'de Satışlar Devam Ediyor

Ofton İnşaat İstanbul’un nezih ve köklü semtlerinden Kandilli’de gerçekleştirdiği Elysium “Serene” Kandilli projesi ile şehir hayatının içinde sayfiye duygusu yaşamak isteyenler için ideal bir yaşam alanı sunuyor.  
 
Geçtiğimiz Kasım ayında lansmanı yapılan ve Kasım 2013 tarihinde teslim edilecek olan dairelerin daha şimdiden %20 oranında satışı tamamlandı.
 
Şehir merkezlerinde çağdaş yaşam alanları sunan Ofton İnşaat, şehrin ve yaşayanların ihtiyaçlarına çözüm olabilecek farklı projeler sunmaya devam ediyor. Ofton İnşaat, İstanbul’un nezih ve köklü semtlerinden Kandilli’de gerçekleştirdiği Elysium “Serene" Kandilli projesi ile şehir hayatının içinde sayfiye duygusu yaşamak isteyenler için ideal bir yaşam alanı sunuyor.  “Kandilli’de yaşamak için yeni bir neden…” sloganıyla başlatılan Elysium “Serene” sunduğu modern yaşam koşulları ile, Kandilli’nin gerek lokasyon gerek doğal dokusunun yarattığı cazibesine bir yenisi eklemeyi vaat ediyor.
 
2011 yılının Kasım ayında temeli atılan proje, yüksek katlı projelerden ve bunların yoğun olduğu bölgelerde olmayı tercih etmeyen aileler tarafından büyük ilgi görüyor. Daha şimdiden %20’sinin ön şatışı tamamlandığı Elysium “Serene” Kandilli’de hayat Kasım 2013’te başlayacak.
 
Gördükleri ilgi karşısında projenin lansman fiyatlarını çok kısa bir süre daha korumaya devam edeceklerini belirten Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı Yusuf Şimşek bunun nedenini; “Ofton, kalite performansı ile karşılaştırılınca, fiyat politikasını son derece makul seviyelerde tutmayı ilke edinmiş bir şirket. Çünkü yatırımcılarımız için maksimum kârlılığın sağlanabileceği, geleceği olan ve prim yapan projeler geliştirmeyi hedefliyoruz” şeklinde açıklarken Ofton İnşaat Yönetim Kurulu Eş Başkanı İsmail Altun şöyle devam ediyor: “Yatırımcılara maddi fayda sunabilmek kadar önemli bir şey de manevi kazanım sağlayabilmek. Bu sebeple Kandilli’nin muhteşem doğal atmosferine uyum sağlayabilen bir mimari ve yaşam alanı geliştirdik.  Dileğimiz fiyat politikamızla bu keyfi, yatırımcılar için mümkün olabildiğince erişilebilir seviyede tutabilmek…”  
 
Ofton İnşaat’ın proje satışlarından sorumlu olan REMAX Fores Broker’ı Suzan Arar ise projeye olan ilgiyi şöyle değerlendiriyor: “Ofton İnşaat’ın projelerine ilgi her zaman büyük oluyor; çünkü farklı modellerde yaşam ihtiyacına uygun projeleri anında değerlendirebiliyor. Örneğin, Şişli Bomonti’deki Elysium “Fantastic” çok merkezde olup, dinamiği birebir yaşamayı tercih edenler için ideal bir çözüm. Kandilli ise yüksek katlı binalar olmadığı ve lokasyonu her yere yakın olduğu için ailelerin tercih ettiği, prim yapan bir semt. Ayrıca ebeveynler artık herkesin komşusunu tanıdığı, yeşilin bol havanın taze olduğu, gökyüzüne bakınca binaların değil mavinin göründüğü az katlı modern yuvalarında çocuklarını büyütmek istiyor. Çocukları kendi çocukluklarındaki gibi komşularının çocuklarıyla oynayabilsin istiyorlar. Çalışma hayatındaki stresi evlerine taşımamak için de, Elysium “Serene”ye adını veren özellikleri barındıran, yani sakin ve dingin bir yaşama özlem duyuyorlar. Bu yüzden eski semtlerdeki modern binalar onlara cazip geliyor. Ofton tüm bu talepleri doğru tespit edip, zamanında çözüm sunuyor.”


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05