Evimiz Kocaeli fiyatlar 'da cazip ödeme avantajları

Pekdemir ’in 70. yıl gurur projesindekison daireler cazip ödeme avantajlarıyla geliyor
Evimiz Kocaeli fiyatlar 'da cazip ödeme avantajları
Örnek dairenin hazır olduğu Evimiz Kocaeli’nde son etap son fırsat
 
·      İlk iki etap konutları büyük ölçüde tükenen Evimiz Kocaeli’nin son etabı büyük bir kampanyayla satışa çıkarıldı. İsteyene faizsiz 20 ay taksit, isteyene aylık yüzde 0.99 özel sabit faiz oranıyla kredi imkanı sunuluyor. Üstelik peşinat yok. Son etap daireler son fırsat olacak.
·      Temmuz 2015’ten itibaren teslimine başlanacak Kocaeli’nin 936konutluk en büyük markalı konut projesinde örnek ev de hazır. Yaklaşık 500 işçinin geceli gündüzlü çalıştığı inşaat rekor hızla ilerliyor. Konuya ilişkin basın bülteni ve görseller ekte değerlendirmenize sunulmuştur.
 
Bu yıl 70’inci yaşını kutlayan, Türkiye’nin en köklü, Kocaeli’nin en saygın inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat, Kocaeli’nin devam etmekte olan en büyük konut projesi Evimiz Kocaeli’nde son etap daireleri büyük bir kampanyayla satışa sundu.
 
İlk iki etap dairelerin büyük ölçüde tükenmesini takiben, son dairelerin planlanandan önce satışa sunulduğu bu dev kampanya cazip ödeme seçenekleriyle dikkat çekerken, merakla beklenen örnek daire, kampanyayla birlikte Kocaeli halkının beğenisine sunulmuş durumda.
 
Pekdemir güvencesiyle, Kocaeli’nin yıldızı parlayan bölgesi Başiskele’de rekor bir hızla inşa edilen ve özellikle aileler için eşsiz bir yaşam alanı sunan projede ev sahibi olmak isteyenler için bu son etap kampanyası, aynı zamanda son fırsat anlamına geliyor. Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Geç kalıp sonradan pişmanlık duymak istemeyenler bir an önce satış ofisimize gelsinler. Hem örnek dairemizi gezsinler, hem rekor hızla ilerleyen inşaatı yerinde görsünler, hem de bütçelerine uygun avantajlı ödeme fırsatlarından yararlanarak bu seçkin yaşam alanında yerlerini alsınlar” dedi.
 
* İsteyene faizsiz 20 taksit, isteyene0.99 faizli kredi
70 yıla uzanan Pekdemir kalite ve güveninin ekonomik fiyatlarla buluştuğu, 936 konutluk dev projenin son etap konutlarının satışı, 10 Nisan 2014 Perşembe günü, Evimiz Kocaeli Satış Ofisinde düzenlenen basın toplantısıyla başlatıldı. Cazip ödeme avantajlarıyla kaçırılmayacak fırsatlar sunulan kampanyaya, bu kez örnek ev de eşlik ediyor. Kocaeli halkının merakla beklediği örnek ev, bu görkemli yaşam alanında nasıl bir evde yaşanılacağı duygusunu hissetme fırsatı verirken, işçilik ve malzeme kalitesi hakkında da fikir sahibi olma imkanı sağlıyor.
 
Evimiz Kocaeli’nin son etap kampanyasında, farklı bütçelere hitap eden alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor. Pekdemir İnşaat’ın kendi ödeme modeli olan ilk seçeneğe göre, istediğiniz konutu, peşin fiyatına, vade farksız, 20 ay taksitle alabilmeniz mümkün. Bu modelden yararlananlar faiz yükünden tamamen kurtulmuş olacaklar.
 
Banka kredisi destekli diğer ödeme modeli ise banka kredisi kullanmak durumunda olanlar için hazırlandı. Bu seçenekte Pekdemir, banka kredisi kullanmak isteyenlere yüzde 0.99 gibi, sadece Pekdemir müşterilerine özel, oldukça uygun sabit faiz oranıyla kredi kullanma fırsatı sunuyor. Bu seçenekten yararlananlar, ayrıca peşinat ödemeden ev sahibi olabiliyorlar.
 
Kocaeli halkının ve yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılanan ve ilk iki etap konutları büyük ölçüde tükenen Evimiz Kocaeli’nde yaşamak isteyenler için son etap konutlar son fırsat anlamını taşıyor.
 
* Örnek daireyi gezin, kaliteyi yerinde görün
 
Son etap kampanyasıyla birlikte Evimiz Kocaeli’nde örnek daire de hazırlanarak Kocaeli halkının beğenisine sunuldu. 170 metrekare büyüklüğe sahip, 3+1 ölçekli, tam donanımlı örnek daire, satın alacakları dairelerin nasıl olacağına dair somut bilgi edinmek ve o ortamı solumak isteyen kişilere, evlerde kullanılacak malzeme ve işçiliğin kalitesi hakkında net bilgi edinme imkanı sağlayacak.
 
Kaliteye ve zamanında teslime verdiği önemle tanınan Pekdemir İnşaat’ın “70. yıl gurur projesi” olarak tanımladığı Evimiz Kocaeli’nde Haziran 2013 tarihinde başlayan inşaat çalışmaları, yaklaşık500 işçinin geceli gündüzlü çalışmasıyla rekor bir hızla devam ediyor. Projedeki inşaat çalışmalarının seyri, her ay çekilen hava fotoğraflarının yayınlandığı projenin evimizkocaeli.com adresli web sitesinden düzenli izlenebiliyor.
 
122 bin 500 metrekare alan üzerine inşa edilen proje 150 milyon lirayı bulan toplam yatırım değeriyle Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olacak. Evimiz Kocaeli’nde 2+1, 3+1 ve 4+1 tip dairelerden oluşan, 91 metrekare ile 193 metrekare arası büyüklüklere sahip altı farklı tipte daire bulunuyor. 2+1 daireler 103 bin liradan, 3+1 daireler148 bin liradan, 4+1 daireler ise 228 bin liradan başlayan fiyatlarla satışta.
 
* Pekdemir: İlk iki etap konutlar hızla tükendi. Son etap son fırsat olacak
 
Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, son etap konutların satışa sunulduğu kampanyanın tanıtımı amacıyla düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, 936 konutluk Evimiz Kocaeli projesine Kocaeli halkının ve yatırımcıların ilk günden itibaren yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek, “Evimiz Kocaeli, 70’inci yılımızı taçlandıran, özel bir proje bizim için. İlk iki etabındaki konutların tamamına yakınının hızla tükenmesi üzerine son etabı planlamamızdan çok daha önce satışa sunmuş olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi. Pekdemir, sözlerini şöyle sürdürdü:
 
“Evimiz Kocaeli, gerçek bir aile sitesi olacak. Biz insanlara güven, konfor, huzur ve keyifli bir yaşam alanı vadediyoruz. İşçilik ve malzeme kalitesinden ödün vermediğimiz projemizle, Pekdemir kalitesini ilk kez bu kadar ekonomik fiyatlarla halka sunuyoruz. Cazip ödeme seçenekleriyle desteklenen bu son etap kampanyası, Evimiz Kocaeli’nde ev sahibi olmak isteyenler için son fırsat olma özelliği taşıyor. Oturmak amaçlı ev sahibi olmak isteyene de yatırımcı adaylarına da şöyle seslenmek istiyorum: Konutlar hızla tükeniyor. Hayallerinizi ertelemeyin, bu fırsatı kaçırmayın, son etap fırsatlarını iyi değerlendirin. Sonraki pişmanlık fayda etmez.”
 
* Hem örnek daireyi hem inşaatı görün
 
Nasıl bir ev vaat ettiklerini görmek isteyenleri örnek daireyi gezmeye davet eden Pekdemir, “Örnek evimiz hazır. Satış ofisimize gelenler artık sadece proje maketini incelemekle yetinmeyecek. Rekor hızla ilerleyen inşaatı, yükselen blokları görerek hayallerin nasıl gerçeğe dönüşmeye başladığını yerinde gözlemleyebilirler. Örnek evi gezerek malzeme ve işçilik kalitesi hakkında fikir sahibi olabilirler. Artık projeyi hayal etme dönemi bitti, proje tüm yönleriyle şekillendi” dedi.
 
Evimiz Kocaeli: Ailece yaşam için ideal
 
Şehir merkezine sadece yedi dakikalık mesafede, şehre çok yakın ama kentin gürültü ve karmaşasından uzak bir lokasyonda, Başiskele’de hayata geçecek projenin yüzde 75’i yeşil alana ayrılmış durumda.122 bin 500 metrekarelik alan üzerinde, tamamı dört katlı bloklardan oluşan proje, estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor.
 
Yaşamı keyifli hale getirecek her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede; kafe, dinlenme alanları, toplantı salonları, fitness salonu, çocuk kulübü ve uzman pedagoglar danışmanlığında her yaş grubuna uygun olarak farklı tasarlanmış çocuk oyun alanlarının bulunduğu büyük bir sosyal tesis yer alıyor.
 
2 bin metrekarelik dev bir göletin de içinde bulunduğu yürüyüş parkurları, rekreasyon alanları, iki adet basketbol sahası, görkemli bahçe ve çevre düzenlemesi de Pekdemir bütünleşik kalite anlayışının birer ürünü. 7x24 kameralı güvenlik sistemine sahip projede, profesyonel bir site yönetimi işbaşında olacak.
 
DAİRE TİPİNE GÖRE BAŞLANGIÇ FİYATLARI (TL)
 
2+1 : 103.000
 
3+1 : 148.000
 
4+1 : 228.000
 
EVİMİZ KOCAELİ’ne Ulaşmak İçin
 
Adres   : Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337Başiskele, Kocaeli
 
Telefon : 0262 323 70 00
 
Web     : evimizkocaeli.com

Paylaş:

HABERLER