Exen İstanbul'da Yaşam Başladı

1. ve 2. etaplarında yaşamın başladığı Exen İstanbul projesinde aynı zamanda Loft daireler de satışa çıktı.
Exen İstanbul'da Yaşam Başladı

 

2011 yılının eylül ayında başlanan Exen İstanbul ‘da yatay bloklarda inşaat hemen hemen tamamlanırken, Kule’nin kaba inşaatı bitirilerek, dış cephe giydirmelerine başlandı. Exen İstanbul Anadolu yakasının en gözde projelerinden biri olarak dikkat çekiyor.
 
Bulunduğu konum ve arsa alanının büyüklüğü nedeniyle Anadolu Yakası’nın en gözde projelerinden biri olan Exen İstanbul,  anayolların hemen yanında, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 5’er dakika mesafede bulunuyor. Altunizade- Çekmeköy aksı üzerinde oluşan üst düzey iş, yaşam, alışveriş ve finans merkezlerinin tam ortasında yer alan Exen İstanbul’un 1. ve 2. etabında yaşam başladı. 
 
Yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan Exen İstanbul; göleti, havuzları, fıskiyeleri, çocuk parkları, 1 kilometrelik bisiklet parkuru, mini futbol sahaları, fun golf sahası, açık fitness alanları, meyve bahçeleri ve 3500 m²’lik sosyal tesisiyle ev sahiplerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunuyor. Yeraltında çözümlenmiş otoparklar ve sosyal tesis dışında kalan açık otoparklar sayesinde yaşam alanlarında tek bir araca bile rastlanmıyor. Şehrin ortasında doğayla iç içe bir yaşam sunan Exen İstanbul, güneş panelleriyle ısınan havuzu sayesinde, bahar aylarında da açık havada yüzme keyfini yaşatacak. 
 
Rezidans olarak inşa edilen dikey yaşam alanlarında, konuklar lobide karşılanacak; vale, concierge, resepsiyon hizmetlerinden yararlanacak. 27’nci kattaki donanımlı spor tesisinde, büyüleyici manzaranın yanı sıra yüzme havuzu, fitness alanı, sauna, buhar banyosu ve masaj odası yer alacak. Kafe ve restoranı, kuaförü, kuru temizlemesi, lostra salonu, marketiyle günlük ihtiyaçların karşılanabileceği mini çarşısı, Exen İstanbul sakinlerinin hizmetinde olacak. 
 
Yatay bloklardaki kat bahçeleri; sakinlerine yemek, sohbet ve kahve keyfini, yeşil ve maviyle iç içe göl manzarası eşliğinde yaşatıyor. Hayatının büyük bölümünü iş yerinde değil, evinde geçirmek isteyenler, Exen İstanbul’un sağladığı home office yaşam imkânlarıyla bu planlarını gerçekleştirebilecek.   
 
Loft Daireler Satışa Çıktı… 
Exen İstanbul Projesinde 44 katlı bir Rezidans blok ve 8 ila 13 kat arasında değişen yatay bloklar mevcut. Rezidans Blok’ta stüdyo daireler 289.000TL’den, 1+1 daireler 565.000TL den, 2+1 daireler 958.000TL den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca 33-40. katlar arasında yer alan sadece 10 adet loft daire de şanslı ev sahiplerini bekliyor. 248m², 248+72 m² (Misafir süitiyle birlikte)  ve 285 m² olarak tasarlanan ve fiyatları 3.100.000TL ile 4.375.000TL arasında değişen bu nadide daireler panoramik İstanbul manzarasına hâkim konumda. 
 
Yatay bloklar ise 2+1 daireler 700.000TL’den, 3+1’ler 1.050.000TL’den, 4+1 daireler ise 1.480.000TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Araç trafiğine kapalı dev bir bahçe çevresinde konumlanan yatay bloklarda, tüm daireler bu eşsiz peyzaj alanına bakıyor. 
 
Exen İstanbul Projesinde ev sahibi olmak isteyen misafirlere %20 peşin, %30 12. ve 24. aylarda olmak üzere 2 ara ödeme ve %50’si banka kredisiyle olacak şekilde ödeme imkânı sunuluyor. Bu ödeme planında peşinata ve banka kredisi tutarına %10 indirim uygulanıyor. Tamamı peşin ödemelerde de %10 indirim söz konusu. Exen İstanbul Projesi’nde kişiye özel ödeme planları da sunulabilmektedir. 

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05