Fikirtepe Brooklyn Park fiyatlar 'da 10 Hazirana Kadar Kampanya !

Lokasyonuyla da dikkat çeken Brooklyn Park projesinde 10 hazirana kadar lansman fiyatları devam ediyor.
Fikirtepe Brooklyn Park fiyatlar 'da 10 Hazirana Kadar Kampanya !
“Yeni Fikirtepe”nin sembol projesi Brooklyn Park 14 Mayıs Çarşamba günü, Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansmanda görücüye çıktı.10 Haziran’a kadaravantajlı fiyatlar geçerli olacak.
 
Selimoğlu Group ve Pana Yapı ortaklığıyla ‘Yeni Fikirtepe’de hayata geçirilen Brooklyn Park’ın 14 Mayıs’ta tanıtımı yapıldı. İstanbul’un kentsel dönüşümünde pilot bölge olarak belirlenen Yeni Fikirtepe’de sürdürdüğü başarılı çalışmalarla sembol niteliğinde konumlanan Brooklyn Park, bölgenin en hareketli noktasında yükseliyor.
  
İstanbul’un en eski yerleşim alanları arasında yer alan Yeni Fikirtepe, şehrin kalbi niteliğinde bir konuma sahipken, yeni ulaşım araçlarıyla daha da değerleniyor.
 
E5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ile FSM köprülerine, Metrobüs, Deniz Otobüsü, Marmaray ve 2015 yılında açılacak Avrasya Oto Tüneli’ne çok yakın bir noktada yer alan Yeni Fikirtepe, ulaşım açısından büyük avantaja sahip. Buna ek olarak Çevre ve Şehircilik bakanlığının yaptırdığı şehir planında dairesel tramvay hattı ve feniküler hattı dikkat çekiyor. Yeni Fikirtepe'nin yüksek noktaları ile Metro hattı arasında planlanan bu hatta alternatif olarak yeşil koridorlar ve Ispanyol merdivenleri ile de E5 karayoluna inilebilinecek. 
 
Çevresindeki alışveriş merkezleri, beş yıldızlı oteller, hastaneler ve üniversiteler ile Yeni Fikirtepe şimdiden her türlü ihtiyaca cevap verebilecek durumda. 
  
Yeni Fikirtepe toplam 1.3 milyon metre kare arazi üzerine kuruluyor. Bina yükseklikleri 80 metre ile sınırlanmış durumda. Binaların oturum alanı ise sadece yüzde 15’e geliyor. Yeni Fikirtepe’nin yüzde 25’i yeşil alanlara ayrılmış. Yeni Fikirtepe 4 milyon metrekare inşaat kapasitesi ile, 140.000 kişinin yaşayacağı, 60.000 kişinin çalışacağı yeşili bol, geniş bulvarları ve yolları ile ferah bir kente dönüşecek.  
  
Yeni Fikirtepe’de, Brooklyn Park ise yarım ay şeklinde avlulu mimarisi ve donatılarıyla bölgenin merkezini oluşturacak. Estetik mimarisiyle ve kaliteli donatılarıyla bölgede özel bir yer edinen Brooklyn Park’ta adalar ve Kalamış manzarasına hakim özel daireler ile geniş teraslı ve yeşille iç içe daire seçenekleri yer alıyor. Her ihtiyaca yanı verecek şekilde tasarlanan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri sunuluyor.
 
10 Haziran’a kadar sürecek avantajlı lansman fiyatları kapsamında proje fiyatlar 379.000 TL’den 1+1 daireler için başlıyor. 2+1 daireler ise 556.000 TL’den, 3+1 daireler ise 786.000 TL’den başlıyor, konumu, manzarası ve tipine göre artıyor.
  
Brooklyn Park, İstanbul’un en değerli bölgelerinden Yeni Fikirtepe’nin kentsel dönüşümünde örnek niteliğinde konumlanıyor. Brooklyn Park ile dönüşüme tabi tutulan alanda yürütülen başarılı yönetim sürecinde tüm hak sahipleriyle anlaşmaya varıldı. Yıkım çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğü proje alanı, bölgenin en aktif şantiyesi olarak da öne çıkıyor.
  
Yeni Fikirtepe’nin dönüşümünde öncü bir rol üstlendiklerini belirten Selimoğlu Group Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu;“Kentin merkezinde geliştirilecek kentsel dönüşüm projelerinin hepsi çok önemli. Bu çalışmalar içinde Yeni Fikirtepe’de yapılan her iyi iş, tüm kentsel dönüşüm projelerine olan bakış açısını değiştirecek.  Buradaki planlama yaşayan şehir kavramı üzerinde yapıldı. Yaşayan şehirde proje çevresi ile bütünleşiyor.. Binalar ve projeler hem güvenlikli ama cadde ilişkisi avlularla tamamlanıyor. Yeni Fikirtepe'nin çevresinde ise Bağdat Caddesi, Sahil yolu, Kadıköy, Fenerbahçe Burnu, Kalamış Marina, Moda, Acıbadem gibi şehrin en önemli yaşayan merkezleri bulunmaktadır. Brooklyn Park projemizleYeni Fikirtepe'nin oluşumunda öncü olmayı amaçladık. Projelendirmesiyle ve tüm süreciyle öne çıkan, sembol bir proje oluşturduk. Pana Yapı ortaklığıyla çalışmalarına hızla devam ettiğimiz Brooklyn Park projemizle birlikte bölgede 2 projeye daha imzamızı atacağız.” dedi.
  
Lansman öncesinde 10 gün boyunca talep topladıklarını ve yoğun bir yatırımcı ilgisiyle karşılaştıklarını belirten Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk; “Yeni Fikirtepe, merkezi konumu ve hızla yükselen gayrimenkul fiyatlarıyla yatırımcıların ilgisini çekiyor. Öyle ki; bu durum yabancı yatırımcılarından ilgisini buraya çekiyor. Lansman öncesinde 10 gün boyunca talep topladık ve onlarca yabancı yatırımcıdan kayıt aldık. Lansman ile beraber Brooklyn Park projesindeki tüm evleri satışa açtık. Özellikle çok talep gören teraslı daireler ve mağazaları belki kura ile satmak durumunda kalacağız, Yeni inşa edilecek olan Avrasya Tüneline dikkatinizi çekmek isterim. tarihi yarımadaya bu tünel ile Yeni Fikirtepe'de bulunan projeler çom yaklaşıyor. Bu özellikle yurtdışına ciddi bir satış potansiyelinide yanında getiriyor.
 
Yatırım değeri olarak merkezi konuma sahip projelerin öneminin üstüne basan Kürşat Ufuk, deniz havası, deniz kokusu almak istiyorsanız, Bağdat caddesinin tepe noktasında yer alan Brooklyn Park projesine sizleri davet ediyorum dedi.
 
150 MİLYON TL’LİK YATIRIM
 
Selimoğlu Group ve Pana Yapı Ortaklığı’nın Yeni Fikirtepe’deki ilk projesi Brooklyn Park 150 milyon TL’lik bir yatırımla hayata geçiriliyor.
 
113 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Brooklyn Park’ta 731 konut ve 13 ticari ünite yer alıyor. Sosyal yaşam ve spor alanlarına geniş yer verilen projenin 14 bin 500 metrekarelik toplam arsasının 5 bin 200 metrekaresi peyzaja ayrılıyor.

Paylaş:

HABERLER