Fuaye Deniz'de Fiyatlar 550 Bin Liradan Başlıyor

Yılmaz İnşaat'ın Süreyyapaşa'da inşa ettiği Fuaye Süreyyapaşa'nın Fuaye Deniz etabı satışa sunuldu..
Fuaye Deniz'de Fiyatlar 550 Bin Liradan Başlıyor

Yılmaz İnşaat'ın Süreyyapaşa'da inşasına devam ettiği Fuaye Süreyypaşa'nın en gözde etabı satışa çıktı. Tamamı deniz manzaralı çok özel konutlardan oluşan etap Fuaye Deniz markasıyla lanse edildi.
 
Özlenen az katlı mimariyi ve bahçeli ev yaşamını birleştirdiği Fuaye Süreyyapaşa projesiyle büyük beğeni toplayan Yılmaz İnşaat, her zevke hitap eden bir projeye imza atıyor.
 
Dairelerin büyük kısmının sahiplerini bulmasıyla birlikte Fuaye'nin yeni etabı Fuaye Deniz'de deniz manzaralı, yeşillikler içinde, konak keyfinin sunulduğu özel daireler satışa çıktı.
 
Fiyatların 550 bin TL'den başladığı Fuaye Deniz etabında yer alan 6 bloğun tamamı 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. Ferah odaların yanı sıra eşsiz deniz manzaralı geniş balkonların da yer aldığı Fuaye Deniz'in tüm daireleri satışa çıktı.
 
106 bin metrekarelik bir arsa üzerinde inşası devam eden proje, yatay bir mimariyle ve binaların birbirinin önünü kapatmayacağı şekilde tasarlandı. Projenin toplam inşaat alanı 90 bin metrekareye ayrılırken, büyük kısmı da peyzaj alanlarını oluşturuyor.
 
Yılmaz İnşaat, Süreyyapaşa'nın son parselinde yeşille iç içe en yükseği 6 kattan oluşan blokların yer aldığı Fuaye Süreyyapaşa, adalar ve orman manzaralı yüksek katlı iki kulenin yer aldığı Fuaye Turkuaz ve en yükseği 5 kattan oluşan tamamı deniz manzaralı dairelerden oluşan Fuaye Deniz ile eşsiz bir proje inşa ediyor.
 
Projede şehir yaşamına ait tüm detaylar bir araya getiriliyor. Yaşam merkezinin içinde yer alan 5 bin metrekarelik alışveriş çarşısı, kafeler ve restoranlarla proje bir adım daha öne geçiyor.
 
Böylesine yeşille iç içe ve sakin bir konut projesi olmasına rağmen, şehrin tam içinde yer alması da onu avantajlı kılan bir diğer özelliği olarak ortaya çıkıyor.
 
Fuaye Süreyyapaşa projesi E-5 karayoluna 2,5 km, Sahil yoluna 4 km, Bostancı İDO iskelesine ise 7 km mesafede yer alarak ulaşım açısından da önemli avantajlar sağlıyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05