Gedizler Yapı'da lansmana özel kampanya devam ediyor

Gedizler Yapı’da lansmana özel yüzde 10+5 indirim devam ediyor
Gedizler Yapı'da lansmana özel kampanya devam ediyor

Anneniz için yeni bir Ev’re başlasın

Gedizler Yapı’nın 250 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği Ev’re konut projesinde lansmana özel indirim Anneler Günü’nde de devam ediyor.  “Ailem için en iyisi” sloganıyla satışa sunulan Ev’re konutlarında, sınırlı sayıda dairelerde liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirime ek olarak, peşin alımlarda artı yüzde 5 indirim avantajı  da sunuluyor.

Gedizler Yapı A.Ş.’nin, İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden Sancaktepe’de  hayata geçirdiği Ev’re konut projesinde lansmana özel başlattığı  indirim Anneler Günü’nde de devam ediyor.  Ev’re konutları, Türkiye’nin otomotiv konusunda köklü ve başarılı şirketlerinden Gedizler Grup’un iştiraki olan Gedizler Yapı tarafından 55 bin metrakare arazinin yüzde 90’ı yeşil alana bırakılarak inşa ediliyor.

Ev’re konutlarında her şey mutlu bir yaşamın gereksinmeleri düşünülerek kurgulandı.  Aydos Ormanları’na komşu olan Sancaktepe’de inşa edilen Ev’re konutları bölgenin yeşil doğası ve temiz havasını da içinde barındırıyor. Ferah yaşam alanı sunan, 4 cephesi açık ve güneş ışığını çok iyi alan Ev’re konutlarında her kat, bahçede yeşillikler arasında yaşıyormuş hissini veriyor.

Projenin mimarisinde mümkün olduğu kadar kayıp alandan kaçınılarak kullanışlı ve ferah evler yaratıldığı dikkat çekiyor. Blokların birbirine olan mesafesi de farklılık yaratıyor. Komşu bloklar arasında yaklaşık 20-25 metre bir mesafe bırakılan Ev’re projesinde bina ön cepheleri arasındaki uzaklık ise 80 metreyi buluyor.

Bloklarda bulunan asansörler de hayatı kolaylaştıracak ayrıntıya sahip. Ev’re konut projesinde, her blokta biri 8 kişilik, diğeri de acil durumlarda sedye alabilecek veya kolaylıkla eşya taşınabilecek  büyüklüğe sahip 12 kişilik  olmak üzere toplam 2 asansör bulunuyor.

Ev’re konut projesi meyve ağaçları, onlarca çeşit bitki ve yapay su alanları bulunan botanik bahçesi, tenis kortları, basketbol sahası, voleybol sahası, mini futbol sahası, çok amaçlı spor alanları, yürüyüş parkuru,  bisiklet ve paten yolu, açık hava pilates alanı,  fitness,  vitamin bar, sauna, 550 m2 açık yüzme havuzu,  çocuk havuzu, yapay göl, çocuk oyun alanları, kafe ve kapalı/açık otopark  gibi hayatı kolaylaştıracak doğal ve sosyal yaşam alanlarıyla da  oturumcusuna mutlu ve yeşil bir yaşam alanı sunuyor.

Yatırımcı ve oturumcu için karlı bir yatırım olarak da tercih edilen Ev’re konutlarında daire fiyatları yüzde1 KDV dahil 135 bin TL’den başlıyor.  Ev’re konut projesinde, 59-67 metrekarelik 1+1 daireler 179 bin-234 bin TL,  99-120 metrekarelik 2+1’ler 285 bin-355 bin TL, 167 metrekarelik 3+1’ler 445 bin-470 bin TL ve 198 metrekarelik 4+1’ler 528 bin-551 bin TL fiyat aralığında satılıyor. Kampanya süresince bu fiyatlar üzerinden %5 peşinat ödeyerek daire sahibi olmak mümkün. Tamamı peşin veya banka kredili ödemelerde ise bu fiyatlara  ilave yüzde 5 indirim daha uygulanıyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05