GYODER Gayrimenkul Sektöründe Sosyal Medya Eğitim Semineri 29-05-2014

GYODER Sektörel Eğitimlerde Sosyal Medya Eğitim Seminerini bugün düzenliyor
GYODER Gayrimenkul Sektöründe Sosyal Medya Eğitim Semineri 29-05-2014

Gayrimenkul Sektöründe Sosyal Medya Eğitim Semineri

Gayrimenkul Sektöründe Sosyal Medya:
Kişisel ve Kurumsal Kullanım Yaklaşımları

İlyas KATIRCI, Soyak Pazarlama Müdürü

 

  • Sosyal Medya Nedir?

  • Sosyal Medya’nın Dünyada ve Türkiye’deki Gelişimi

  • Bireysel Sosyal Medya Kullanım Alanları ve Alışkanlıkları

  • Sosyal Medya Kullanımında Güvenlik Önlemleri

  • Şirketler İçin Sosyal Medya Kullanım Alanları ve Yöntemleri

  • Bireysel Sosyal Medya Kullanımının Kurumların Kültürüne ve İmajına Etkileri

  • Sosyal Medya Kullanımı İle İlgili Örnekler

 

 
 

 

Eğitmenler

 

İlyas Katırcı

 


Eğitim Yeri

GYODER Ofisi
Cumhuriyet Caddesi Pegasus Evi No:48 Zemin Kat C Elmadağ, İstanbul

 


İlyas Katırcı Hakkında

 

 

1980 İzmir doğumlu olan İlyas Katırcı çalışma hayatına 2001 yılında Telsim Telekominikasyon A.Ş’de CRM uzmanı olarak başlamıştır. 2,5 yıllık telekominikasyon sektörü deneyiminde sonra askerliğini tamamlamak üzere görevinden ayrılmıştır. 2005 yılından itibaren Soyak Yapı’da gayrimenkul sektörüne adım atmıştır. 2005-2008 yılları arasında, Soyak Yapı şirketinde, pazarlama uzmanı olarak görevine devam etmiştir. 2009 yılından itibaren yine aynı şirkette Pazarlama Müdürü olarak görevine devam etmiştir. Bu göreve paralel olarak Kalite Yönetim Sistemleri Görev Takım Liderliği görevini de üstlenmiştir. 2012 yılından bu yana da yürütmekte olduğu pazarlama müdürlüğü görevinin yanı sıra, hem Soyak Yapı hem de Soyak Holding’in sosyal medya stratejilerini belirleyen Sosyal Medya Görev Takımı’nın liderliğini de üstlenmiştir. Halen Soyak Yapı’da Pazarlama Müdürü olarak görevine devam etmektedir.

Pazarlama alanındaki çalışmalarına 2001 yılında başlayan İlyas Katırcı, pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, medya stratejilerinin oluşturulması ve medya planlama konularında uzmanlaşmıştır. Dijital pazarlama konusunda gelişmeleri çok yakından takip eden İlyas Katırcı, bu alanda sektördeki öncü projelerin geliştirmesinde ve yürütülmesinde görev almıştır. İnternetten konut satışı, sanal olarak proje ziyareti, sektörün ilk arama motoru pazarlama faaliyetleri, SEM ile daire satışı, e-mail marketing, sektörün ilk mobil pazarlama projeleri bunlardan bazılarıdır. Soyak Siesta projesinde yapmış olduğu mobil pazarlama faaliyetleri, Doğrudan Pazarlama ve İletişim Derneği (DPİD) tarafından en iyi mobil pazarlama kategorisinde 2. ödülüne layık görülmüştür. Sosyal medyada aktif olarak yer alan İlyas Katırcı, bu alanda hem sektörel hem de sektör dışındaki gelişmeleri anlık olarak izlemektedir. Soyak Yapı’nın sosyal medya stratejilerinin belirlenmesi, Holding ile Soyak Yapı’nın sosyal medya faaliyetlerinin entegre olarak yürütülmesi, sosyal medyadaki gelişmelerin takip edilmesinden sorumludur.

Balıkesir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden iyi derece ile mezun olmuştur. Bilgi Üniversitesi'nde işletme yüksek lisansını konut sektöründe CRM konusunda yapmıştır.


Paylaş:

HABERLER