Hasoğlu Yapı, Esenyurt’ta Verdiği Sözü Tuttu.

Hasoğlu Yapı, Newista Residence İçin Ruhsat Alarak Esenyurt’ta Verdiği Sözü Tuttu.
Hasoğlu Yapı, Esenyurt’ta Verdiği Sözü Tuttu.

 

Hasoğlu Yapı’nın İstanbul’daki projelerinden biri olan ve Beylikdüzü ile Esenyurt’un kesiştiği noktada konumlanan Newista Residence yenilenmiş hali ile ruhsat aldı. Yeni ruhsatla birlikte Hasoğlu Yapı, İBB ve Esenyurt Belediyesi arasında devam eden sorunlara rağmen, müşterilerine verdiği taahhütleri tutmuş oldu. 
 
Hasoğlu Yapı’nın Beylikdüzü ile Esenyurt’un kesiştiği noktada inşa ettiği NewistaResidence, yenilenmiş hali ile ruhsat aldı. NewistaResidence’ın inşaatına  hem İstanbul Büyükşehir Belediyesinden hem de Esenyurt Belediyesinden onaylanmış ruhsatını alarak inşaatına hızla devam ediliyor.
Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever: “Esenyurt’ta Hasoğlu Yapı gibi ruhsatını alıp inşaatına devam eden ve müşterilerine verdiği sözü tutan başka firmalar da var. Krizin devam ettiği yönündeki haberler tam olarak gerçeği yansıtmamaktadır.”
 
Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı yenilenen ruhsatları ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, şunları söyledi: “Biz Hasoğlu Yapı olarak, hem İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden hem de Esenyurt Belediyesi’nden yeni tadilat projemizi onaylatarak 4 aydır inşaatımıza devam ediyoruz. Kaldı ki bizimle beraber bu bölgede 17 inşaat firması daha ruhsatını tazeledi ve inşaatına devam ediyor. Bugün Esenyurt’ta imar krizinin devam ettiği ile ilgili bilgilendirmeler tam olarak gerçeği yansıtmamaktadır. 
 
İmar krizinin çözülmediği yönündeki açıklamalar ve bilgilendirmeler, gerek daire almaya gelen müşterilerimize olsun, gerek piyasanın bize bakış açısından dolayı bizi zor durumda bırakıyor. Hasoğlu Yapı olarak müşterilerimizi ikna etmek adına, yenilenen ruhsatımızı satış ofisimizin kapısına asmak zorunda kaldık. 
 
Hasoğlu Yapı yenilenen ruhsatı ile müşterilerine karşı taahhütlerini yerine getirmiş ve güven telkin etmiştir. Newista Residence’ın inşaatına hızla devam etmekteyiz. Hasoğlu Yapı Newista Residence’tan konut almayı düşünen ya da konut almış olan müşterilerimize inşaatın haftalık çalışma raporunu ve şantiye resimlerini Hasoğlu Yapı facebook sayfamızdan da güncelleyerek izletiyoruz. Esenyurt bölgesinide müşterilerine karşı taahhütlerini yerine getiren firmalar da bulunmaktadır ve Hasoğlu Yapı bunlardan birisidir.” 
 
NewistaResidence’ın; kapalı yüzmehavuzu, fitnesscenter, sauna, hobi alanı, oyun odası,çocuk parkları gibi sosyal olanakları, ofis ve toplantı odaları, cafe-restorant alanları, AVM üniteleri, süpermarket, 24 saat güvenlik, residence hizmetleri ve 1000 araçlık otoparkı ile projenin pekçok avantajı bulunuyor. 
 
Lokasyonu, ulaşım avantajı ve modern mimarisinin yanı sıra sağlam zemin yapısı ve yüksek inşaat kalitesiyle de dikkat çeken projenin 2014’te teslim edilmesi planlanıyor.

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05