Helenium Garden projesi 69 bin liradan satışa açıktı!

Başarır İnşaat tarafından Kurtköy'de hayata geçirilen Helenium Garden projesi 69 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.
Helenium Garden projesi 69 bin liradan satışa açıktı!

Helenium Garden projesinde daire büyüklükleri 40 metrekare ile 153 metrekare arasında değişiyor. Projede ortalama metrekare fiyatları ise 1.900-2500 TL arasında değişiyor. 4 blok ve 280 daireden oluşan projenin teslim tarihi ise Aralık 2014.
   
Mimari tasarımıyla doğadan, olanaklarıyla kent kültüründen esinlenen Helenium Garden, içindeki gizli bahçelerle her mevsim farklı güzellikler sunmak üzere sizleri bekliyor. katlarında yer alan çepeçevre bahçelerle  günümüzde unutulmaya yüz tutmuş balkon kültürünede  her dairesinde yer veren proje, 11 bin metrekare arazi üzerinde 40 bin metrekare inşaat alanına sahip.
 
Helenium garden  projesi Kurtköy Pendik lokasyonunda hayat buluyor. Anadolu'da 5 koldan ulaşılabilir tek bölge olma özelliği taşıyan Kurtköy, E-5 ve E-6 yollarının ortasındaki konumuyla da  bir merkez olarak öne çıkıyor. Böyle bir merkezde yer alan Helenium Garden, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 20, Sabiha Gökçen Havaalanına ise sadece 5 dakika uzaklıkta bulunuyor.
 
Mimari tasarımını Metin Bostancıoğlu'nun gerçekleştirdiği Helenium Garden sadece konutlardan oluşmuyor, alışveriş ve sosyalleşme ihtiyaçlarına cevap vermek üzere bir de 1000 metrekarelik alışveriş merkezine ev sahipliği yapıyor.
 
Geniş sosyal alanlarında açık ve kapalı yüzme havuzları , botanik bahçeleri, spor ve  oyun sahalarına da yer veren Helenium Garden projemizde satışları bugün itibariyle baåşlatıyoruz...Stüdyo dairelere de yer veren projemizde konut fiyatları lansman dönemine özel olarak 69 bin lira seviyesinden başlıyor.
 
İstanbul'un doğu ucunda yer alan Kurtköy, gerek konut, gerek ticari gerekse de eğitim bölgesi olarak son yılların yıldızı parlayan bölgeleri arasında yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER