İki Yaka Fikir Tepe Projesi Fiyatları ve Özellikleri

Denge Yapı Mimarlık ve Barsan Global Logistics ortaklığı ile İstanbul'un en çok değişime uğrayan semtleri arasında yer alan Fikirtepe'de inşa edilen İki Yaka Fikirtepe projesinin daire fiyatlarını, ödeme seçeneklerini ve planlarını, daire büyüklüklerini, daire tiplerini, daire teslim tarihini ve proje özelliklerini haberimizde bulabilirsiniz.
İki Yaka Fikir Tepe Projesi Fiyatları ve Özellikleri

Denge Yapı Mimarlık ve Barsan Global Logistics ortaklığı ile İstanbul'un değeri hızla yükselen semtleri arasında yer alan Fikirtepe'de yükselen İki Yaka Fikirtepe projesi 25 katlı iki adet kuleden meydana gelmektedir. Toplamda 575 adet konutun bulunduğu İki Yaka Fikirtepe projesinde daire büyüklükleri 68 ile 183 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. İki Yaka Fikirtepe projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplamda üç farklı daire tipleri sunulmaktadır. İki Yaka Fikirtepe projesinde daire teslim tarihi Haziran 2019 olarak planlanıyor.


İKİ YAKA FİKİRTEPE NEREDE?


İSTANBUL'UN MERKEZİNDE ULAŞIM KOLAYLIĞI


İstanbul'un yaşanabilecek en iyi ilçeleri arasında gösterilen Kadıköy sınırları dahilinde yer alan İki Yaka Fikirtepe projesi merkezi konumu ile İstanbul gibi büyük bir şehirde sakinlerine oldukça büyük avantajlar sunuyor. Kentsel dönüşüm planlamaları kapsamında geliştirilen İki Yaka Fikirtepe projesi iki çevre yolunun ortasında hafif raylı sistem, metro, Marmaray, metrobüs hatlarının yakınlarında yer almasının yardımı ile merkezi noktalara kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Merkezi konumu ve ulaşım olanaklarının kolaylığının yanı sıra deniz manzarası da bulunan İki Yaka Fikirtepe projesi bölgenin en karlı projeleri arasında gösterilmektedir.


İKİ YAKA FİKİRTEPE PROJE GÖRSELLERİ VE KAT PLANLARI


ZENGİN SOSYAL DONALTILAR


Sosyal olanaklar bakımından oldukça geniş opsiyonların sunulduğu İki Yaka Fikirtepe projesinde deniz manzarasına sahip teras, yarı açık yüzme havuzu, cafe-restaurant, yürüyüş parkurları, açık spor alanı, fitness salonu, sauna odası, buhar odası, hamam, çocuk parkı ve kapalı oyun alanları gibi zengin sosyal donaltılar sunulmaktadır.


İKİ YAKA FİKİRTEPE İLETİŞİM BİLGİLERİ


İKİ YAKA FİKİRTEPE PROJESİ FİYATLARI


1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplamda üç farklı daire tiplerinin sunulduğu İki Yaka Fikirtepe projesinde daire fiyatları yakında açıklanacaktır.


İKİ YAKA FİKİRTEPE PROJESİ ÖDEME SEÇENEKLERİ VE PLANLARI


İki Yaka Fikirtepe projesinde peşin satın alım yapmak isteyenlere özel yüzde 20 oranında indirim fırsatı uygulanmaktadır.
 


 

 


 

 


Paylaş:

Haberler


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-12-10 12:56