Ispartakule 3'te 316 Bin TL'ye 3+1

Ispartakule 3’te hemen teslim, geniş ve ferah kullanım alanı sunan daireler satışa sunuldu.
Ispartakule 3'te 316 Bin TL'ye 3+1

Avrupa Konutları’nın Ispartakule’de inşa ettiği son projesi Avrupa Konutları Ispartakule 3’ün son 3+1 ve 4+1’lerinin satışına devam ediliyor. 145 ile 171 metrekare arasında değişen geniş ve ferah dairelerin 316 bin TL’den satışta olduğu projede göl manzarasına hakim daireler de yer alıyor.

Ispartakule’nin son Avrupa Konutları markalı projesi Ispartakule 3’te hemen teslim, geniş ve ferah kullanım alanı sunan daireler satışa sunuldu.  Yaşamın başladığı Avrupa Konutları Ispartakule 3’te, 145 ile 153 metrekare arasında değişen 3+1’ler ve 171 metrekare büyüklüğündeki 4+1’ler 316.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Alternatif ödeme planlarıyla satışların devam ettiği projede 120 aya kadar %0,69 faiz oranıyla kredi kullanılabiliyor.

AVRUPA KONUTLARI AYRICALIKLARIYLA YAŞAM DEVAM EDİYOR

Büyük kısmının sahiplerini bulduğu Avrupa Konutları Ispartakule 3’te, tüm sosyal yaşam alanları ve spor kulübüyle yaşam devam ediyor.  Tüm Avrupa Konutları markalı projelerde olduğu gibi Avrupa Konutları Ispartakule 3’te de peyzaja ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer verilerek, tatil köyü konforunda bir yaşam alanı sunuluyor.

Peyzaja, arsa alanının %83’ünün ayrıldığı projede açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, sauna, buhar odası, çok amaçlı oyun alanı, yürüyüş parkurları ve çocuklar için oyun alanları bulunuyor. Site içerisinde hizmete giren süpermarket, kuaför, kuru temizleme, kafeterya gibi alanalar da site sakinlerinin ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Avrupa Konutları Ispartakule 3, benzer projelere kıyasla düşük seviyelerde tutulan aidat oranlarıyla da öne çıkıyor. Sürdürülebilir kalite anlayışıyla hayata geçirilen projede, uygun aidatlarla ve profesyonel site yönetimiyle teslim sonrasındaki kaliteli site yaşamı yıllarca aynı kalitede tutuluyor.

BÖLGENİN İLK ÖZEL OKULUNU BÜNYESİNDE BULUNDURUYOR

FMV Işık Okulları’nın İstanbul’daki beşinci kampüsü, Avrupa Konutları Ispartakule 3’ün önünde inşa edilen 20 bin metrekarelik komplekste eğitim yer alıyor. Eğitim – Öğretim dönemine başladığında İstanbul’un en büyük özel okul komplekslerinden biri olacak Işık Okulları Ispartakule Kampüsü, bölgenin ilk özel okulu olarak konumlanıyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05