İstanbul Sarayları fiyatlar 'da Yüzde 1 Peşinat fırsatı!

Sinpaş GYO'nun İstanbul Sarayları, bayramı % 1 peşinat fırsatıyla karşılıyor.
İstanbul Sarayları fiyatlar 'da Yüzde 1 Peşinat fırsatı!
Sinpaş GYO’nun Boğaziçi’nin muhteşem dokusundan esinlenerek Halkalı’da projelendirdiği İstanbul Sarayları’nda ‘% 1 peşin, hemen taşın’ sloganıyla yeni bir ödeme fırsatı sunuluyor. Çırağan’dan Yıldız’a Dolmabahçe’den Salacak’a ihtişamlı sarayların ve eski semtlerin modern mimariyle yeniden yorumlandığı projede bu ihtişamlı saray hayatına kavuşmak için artık sadece yüzde 1 peşinat ödemek yeterli oluyor. Bayramı da bu yeni ödeme planıyla karşılayacak olan müşteriler, 2 bin 100 liradan başlayan taksit avantajından da yararlanabiliyor!
 
Geliştirdiği farklı konseptteki projelerle yer aldığı her semte değer katan Sinpaş GYO, İstanbul Küçükçekmece’ye ikinci Boğaz’ı getiren projesi Bosphorus City’ye komşu olarak tasarladığı ve bölgedeki ikinci saray yaşamını başlatan projesi İstanbul Sarayları’nda ‘% 1 peşin, hemen taşın’ sloganıyla yeni bir ödeme planı başlattı. Ramazan Bayramı’nda da müşterilerini bu ödeme planıyla karşılamaya hazırlanan İstanbul Sarayları’nda, müşteriler sadece yüzde 1 peşinat ödeyerek ihtişamlı saray hayatının kapısını aralayabiliyor. Uygulanan uygun ödeme koşulları kapsamında taksitler de 2 bin 100 liradan başlıyor. 1.200 konuttan oluşan İstanbul Sarayları, 62 farklı ev seçeneğiyle zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor.
1+1'den 6+1'e kadar daireler ile 5+2 müstakil yalıların bulunduğu İstanbul Sarayları’nın tamamı 2013 yılı sonunda teslim edilecek. Yaklaşık olarak yüzde 85’i satılan projede ortalama metrekare birim fiyatı ise 4 bin 100 lira. 
 
Yıldız Korusu’nda doğa, Çırağan’da Boğaz keyfi
 
Şehre yüzyıllar boyu hükmeden saraylardan ve çevresindeki semtlerden esinlenilerek modern mimariyle yeniden yorumlanan Çırağan, Yıldız, Dolmabahçe Sarayları, Fethipaşa ve Sultantepe Koruları, Kuzguncuk, Paşalimanı, Salacak gibi eski semtlerin modern uygulamalarının olduğu projede sadece saraylar değil, saray hayatının diğer güzelliklerini yansıtan yalılar da bulunuyor. Saray mimarisine has özel bahçeler, çeşme ve şadırvanlar, cihannümalar, yüksek tavanlı giriş ve kat holleri, büyük ve görkemli kapılar saraylar şehrine çağıran mimari detaylardan bazıları... İkinci etap ev teslimlerinin sürdüğü, inşaatın yüzde 90 seviyesine geldiği İstanbul Sarayları, böylece müşterilere hem doğa ile başbaşa olma hem de Boğaz keyfini yaşama imkanı sunuyor.
 
Saraylara bir de Kız Kulesi’nden bakın!
 
Suyla buluşan yamaçların oluşturduğu manzara etkisi ve mahremiyet, İstanbul Sarayları’nda birbirinden farklı zengin çeşitlilikte özel yaşam alanları sunuyor. Sahil yapılarının mahremiyetine dikkat edilerek tasarlanan seyir alanları, her noktadan Boğaz'ı görecek şekildeki bina yerleşimleri, “su-koru-meydan” üçlemesinin sunduğu modern saray hayatı projenin ayrıcalıklarından sadece birkaçını oluşturuyor.
 
Dolmabahçe rıhtımında ufak bir gezinti mermer taşlar üzerinden Barok Bahçe, Has Bahçe, Mabeyn Bahçesi diye adlandırdığımız Osmanlı Bahçeleri’ne açılıyor. Boğaziçi Meydanı’nın hemen yanındaki Salacak Meydanı’nda Salacak Kafe, Kız Kulesi‘ne götürmek üzere bir kayık bulunuyor. Kız Kulesi’nin içindeki Kule Restoran’da hem yemek yiyip, hem de İstanbul Sarayları’na bir de Kız Kulesi’nden bakabilirsiniz.
 
Anadolu ve Rumeli’nin birleştiği Boğaziçi Meydanı projenin buluşma noktası… Restoranların, kafelerin, alışverişin ve sosyal aktivitelerin buluştuğu bu meydan, İstanbul Sarayları’nın en canlı bölgesi. Hisar Kule’nin 23. katında bulunan rekreasyon alanında ise İstanbul Sarayları ve Boğaz manzarasını seyredebilirsiniz. Renk Bahçeleri, Barok Bahçe, Mabeyn Bahçeleri, Su Bahçeleri, Çocuk Parkları, Gül Bahçeleri, Lale ve Şifa Bahçeleri, Setli Bahçeler ile Formal Bahçeler’in yer aldığı projede iş adamları için toplantı odaları, spor merkezi, yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol-voleybol sahası, çocuk oyun alanları, restoranlar, kafeler, üst düzey güvenlik hizmetleri sunuluyor.
 
Bahçeşehir Kolejleri, İstanbul Sarayları’nın yanı başında
 
Sinpaş GYO’nun Bahçeşehir Kolejleri ile başlattığı işbirliği, İstanbul Sarayları projesinde de devam ediyor. İstanbul Sarayları, yanı başında yer alan Bahçeşehir Kolejleri anaokulu ve ilköğretim okulu inşaatı ile projedeki çocukların eğitim ihtiyacına da çözüm sunuyor. Bahçeşehir Kolejleri, İstanbul Sarayları’na komşu 10 bin metrekarelik ilköğretim okulu ile hizmet veriyor. 
Yanıbaşında yer alan Bosphorus City projesi ile birlikte İstanbul’un en gözde yeni yerleşim birimlerinden biri olarak öne çıkan Küçükçekmece’yi dönüştüren ve ona değer katan İstanbul Sarayları, şehrin ana arterlerine, raylı sistem ve havaalanına yakınlığı ile de kolay ulaşım ve hız ihtiyacını karşılıyor. Bahçeşehir’e 8 kilometre mesafede bulunan Mahmutbey gişelerini geçmeye gerek bırakmayan konumu ile trafikte harcanan süreyi minimuma indiren İstanbul Sarayları, Atatürk Havaalanı'na sadece 10 dakika mesafede bulunuyor. 

Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05