Istanbul Suites'te İstanbul'un Göbeğindesiniz

Rumeli Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres Yolu – Sefaköy’de inşa edilen göz kamaştırıcı residence projesi Istanbul Suites, mevkisiyle yatırımcılara cazip fırsatlar sunuyor.
Istanbul Suites'te İstanbul'un Göbeğindesiniz

İstanbul'un ikinci Maslak hattı olmaya hazırlanan bölgede yükselen Istanbul Suites, çarpıcı mimarisi, konforu, geniş sosyal imkanları ve merkezi konumuyla sakinlerine "sıfır kilometre" bir İstanbul yaşamı vaat ediyor.

Sefaköy’ün büyük projesi Istanbul Suites, bölgenin değerine değer katan ayrıcalıklı mimarisi, Marmara Denizi'ne hakim manzarası, eşsiz konforu ve tüm ayrıntıları özenle tasarlanmış lüks daireleriyle İstanbulluları İstanbul'da yeni ve seçkin bir yaşama davet ediyor. "Hakettiğiniz yaşamın ta kendisi" sloganıyla yola çıkan Istanbul Suites, Sefaköy'de yeşillikler içinde yaşamayı tercih edenlere beş yıldızlı otel konforunda ayrıcalıklı bir hayat sunuyor.    

Yatırımcılar açısından ikinci Maslak

Gayrimenkul eksperleri tarafından İstanbul'un ikinci Maslak bölgesi olarak nitelendirilen hat üzerinde yer alan Istanbul Suites, projenin start almasıyla birlikte yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşan projelerin başında geliyor. Özellikle havalimanı yöneticileri, pilot, kabin memuru ve bölgede faaliyet gösteren kuruluşların üst düzey yöneticileri tarafından tercih edilen Istanbul Suites, bölgenin önemini bilen yatırımcılara eşsiz fırsatlar sunuyor.

Bölgenin en prestijli projesine imza attıklarını ifade eden Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. Yönetimi, gördükleri talepten duydukları memnuniyeti ifade ederek bu talebin arkasında sundukları konfor ve kalite kadar fiyat politikalarının da büyük rol oynadığının altını çiziyor.

İstanbul'un orta yeri Istanbul Suites

Rumeli Gayrimenkul Yapı A.Ş. tarafından 25 bin m2'lik alan üzerinde inşa edilen 10 katlı residence projesi Istanbul Suites, 194 daireden oluşuyor. Katlarda teras bahçeleri, gün ışığını ayarlayabilen yatay hareketli teak panjur sistemi, her daire için özel otopark, ziyaretçi otoparkı, 24 seçkin mağazadan oluşan AVM, 7/24 A sınıfı güvenlik ve her türlü concierge hizmeti Istanbul Suites'in sunduğu ayrıcalıklar arasında bulunuyor.

Merkezi konumuyla da sakinlerine büyük avantaj sağlayan Istanbul Suites, TEM ile E-5 karayolları arasında, Basın Ekspres Yolu ve Deniz Bağlantı Su Yolu'nun hemen üzerinde, Atatürk Havalimanına, Masko, İstoç, Kuyumcukent, Dünya Ticaret ve Fuar Merkezi ve birçok Alışveriş merkezine yalnızca birkaç dakikalık mesafesiyle bölgenin en merkezi lokasyonunda yer alıyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05