Kadir Has Üniversitesi Gayrimenkul Eğitimleri

Gayrimenkul Geliştirme Akademisi Gayrimenkul Sektörünü Buluşturuyor.
Kadir Has Üniversitesi Gayrimenkul Eğitimleri
Gayrimenkul Geliştirme Akademisi
Gayrimenkul Sektörünü Buluşturuyor.

Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi Gayrimenkul Geliştirme Akademisi, hızla büyüyen gayrimenkul sektörünün yetişmiş insan kaynağı ihtiyacına cevap verecek, mesleki gelişim olanağı sağlayan sertifika programları ile sektöre yetkin insan kaynağı, özellikle genç yöneticiler kazandırıyor.

Sertifika programlarına gayrimenkul yatırım ortaklıkları, inşaat şirketleri, emlak ofisleri, belediyeler, bankalar gibi sektörün farklı kurumlarından mimarlık, mühendislik, işletme, gayrimenkul değerleme, hukuk, finansman, iletişim gibi farklı disiplinlerden uzman ve yöneticilerin yanı sıra yatırımcılar, gayrimenkul ofis sahipleri ve arsa sahipleri katılıyor.

Sertifika Programlarında sektörün lider şirketlerine yön veren, dünyadaki sektörel eğilimleri izleyerek gayrimenkul sektörünün değişimine öncülük eden üst düzey yöneticiler, sektör akademisyenleri ve profesyonelleri uzman olarak piyasanın güncel bilgilerini ve uygulamalarını paylaşıyorlar.

Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi Sürecinde Hukuk, Finansman, Değerleme ve Enerji Etkin Binalar Sertifika Programı (39 Saat)
05 Aralık - 23 Ocak 2013 

Gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi sürecinde sektörü şekillendiren temel bilgiler aktarılmaktadır. Gayrimenkul projelerini etkileyen eğilimler, bu eğilimlerin maliyet yönetimi ve pazarlama süreçlerine etkisi, projelerin hukuki risklerinin anlaşılması ve önleyici uygulamalar, projelerin finansal açıdan ele alınması ve yatırımcı gözü ile fizibilitesi, gayrimenkul değerleme yöntemleri ve bu yöntemlerin gayrimenkul geliştirmeye etkileri uygulama örnekleri ile açıklanmaktadır.

Eğitim Programı 

Eğitim programımız  05 Aralık -  23 Ocak 2014 tarihleri arasında her Salı ve Perşembe günü saat 18.30 – 21.30 ve 18 Ocak 2014 saat 14.00 - 21.00 arası olmak üzere toplam 39 saat olarak planlanmıştır. 

Gayrimenkul Projelerinin Geliştirilmesi, Pazarlanması ve Gayrimenkulde Yeni Eğitimler Sertifika Programı
20 - 21 - 22 Aralık 2013

Gayrimenkul geliştirme sürecinde üst yönetimin ve pazarlama biriminin üstlendiği rol ve sorumluluklar detaylı incelenerek, katılımcıların gayrimenkul pazarlanması, satışı ve kiralanmasında yetkinlik kazanmaları hedeflenmektedir. Programda sektörü etkileyen eğilimlerin analizi, proje geliştirme, yapım, satış ve kiralama aşamaları incelenmektedir. Bu aşamalarda üst yönetimin ve pazarlama biriminin diğer birimler ve farklı disiplinlerle ilişkisi ele alınarak uygulamalarla katılımcıların ilişki yönetimi ve planlama yetkinliğinin de artırılması hedeflenmektedir.

Eğitim Programı

Eğitim programı   20 - 21 - 22 Aralık 2013 tarihleri arasında Cuma, Cumartesi  günü saat 14:00 – 21:00 ve Pazar günü saat 10:00 – 17:00  arası olmak üzere toplam 18 saat olarak planlanmıştır. 

Akademide, sertifika programları genel katılıma açık ve kurumlara yönelik yapılmaktadır. Sertifika programları hakkında daha detaylı bilgiye aşağıdaki adresten ulaşılabilirsiniz.

 
PROGRAM İÇERİĞİ HAKKINDA BİLGİ VE KAYIT
Kadir Has Üniversitesi, Kadir Has Caddesi, 34 083 Cibali / İstanbul
Tel : +90 212 533 57 65 / 1217 +90 553 352 22 73
E-posta : [email protected] [email protected]

 


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05