Kartall Mesa'da Fiyatlar 185 Bin Liradan Başlıyor

Mesa tarafından Anadolu Yakası'nın Merkezi Kartal'da hayata geçirilen Kartall Mesa projesinde fiyatlar 185 bin liradan başlıyor..
Kartall Mesa'da Fiyatlar 185 Bin Liradan Başlıyor

Anadolu yakasının gözde yeni merkezi Kartal’da seçkin yaşam olanakları Kartall MESA ile doğuyor. Merkezi konumu, ulaşım kolaylıkları ve sunduğu çağdaş yaşam olanaklarıyla Kartall MESA, mutlu yaşam fırsatları sunuyor.
 
Kartal, büyük kentsel dönüşüm hareketinin gerçekleştiği Anadolu yakasının yeni iş ve yaşam merkezi adayı. Mevcut ve potansiyel özellikleriyle Anadolu yakasının gözbebeği Kartal’da, ulaşımın ana arteri E-5 kenarında hayata değer katacak yeni bir proje başlıyor.
 
Tüm ailelere hitap ediyor
31 katlı tek bloktan oluşan Kartall MESA’da, 1+1’den 5+1’e, 61 metrekareden 346 metrekareye kadar değişen 10 farklı tipte toplam 286 adet konut ile tüm ailelerin ihtiyaçları karşılanıyor. Kadıköy–Kartal Metro Hattı üzerinde yer alan proje, hava ve deniz ulaşımına da çok yakın mesafelerde bulunuyor.
 
Panoramik deniz manzarası
Mesa imzasını taşıyan Kartall MESA; Adalar’dan Tuzla’ya kadar uzanan geniş bir bakış açısıyla panoromik bir deniz manzarasına sahip. Açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, tenis kortu, spor salonları, kafe, çocuk kulübü, kapalı otopark, toplantı ve hobi odaları ile Kartall MESA, tüm ihtiyaçları karşılayan çağdaş yaşam olanaklarını tek bir çatı altında sunuyor. Ekolojik unsurların ön planda tutulduğu projede, teknolojik alt yapının yanı sıra güvenlik sistemleri de en üst seviyede planlandı.
 
MESA iş ve sosyal hayatın tam içinde
 
Kartal metro istasyonuna 950 metre, Yakacık metro istasyonu ise sadece 350 metre mesafede.
Pendik Marina’ya 8 kilometre.
Bostancı’ya 12 kilometre.
Sabiha Gökçen’e 13 kilometre.
Kadıköy’e 22 kilometre.
Boğaziçi Köprüsü’ne 23 kilometre.
 
Başlangıç fiyatı 185 bin lira
 
Nisan 2014’te bitirilmesi planlanan Kartall MESA, ‘first class’ yaşam alanları 185 bin 100 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. Toplam 10 bin 205 metrekarelik arazi üzerinde gerçekleştirilen Kartall MESA projesinde, 9 bin 230 metrekarelik bölüm gerçekleştirilecek peyzajla, yeşil alan olarak ayrılıyor.
 
Binalar doğal afetlere karşı dayanıklı yapılıyor
 
Depreme dayanıklı olarak tasarlanmış betonarme yapı ile kurgulandı. Mutlu ve huzurlu bir yaşam için, CCTV kamera sistemi ve görüntülü intercom ile güvenlik 7/24 en üst seviyede tutuldu. Kartall MESA’da, yangın güvenliği için de tüm önlemler (Yangın merdiveni, duman egzosu, itfaiye asansörü, yangın algılama ve sprinkler söndürme sistemi vs. gibi) alınmış durumda.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05