Kentlife İle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

AC Yapı'nın "Yaşam burada başladı" sloganıyla hayata geçirdiği dev projesi Kentlife, Sancaktepe'ye yeni bir yaşam tarzı getirdi
Kentlife İle Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olun

Sancaktepe'nin en büyük ölçekli konut projesi olarak öne çıkan Kentlife, modern kent yaşamının tüm gereksinimlerini tek bir merkezde hayata geçirdi. 34 dönüm arazi üzerinde 704 konuttan oluşan Kentlife'ta yeni bir yaşam tarzına adım atanlar kira öder gibi konut sahibi oldular.

Konut sektöründe örnek alınan başarıları projelere imza atan AC Yapı'nın Sancaktepe'de hayata geçirdiği Kentlife, modern kent yaşamının tüm gereksinimlerini barındıran dev bir proje olarak bölgenin çıtasını yükseltiyor. Sosyal yaşamın ön planda tutulduğu, yatay  yerleşim düzeninde avlu teması ile 34 bin metrekarelik geniş bir arazi üzerinde planlanan Kentlife'ta özel tasarlanmış yatay binalar ferahlık duygusu yaratıyor, sakinlerine yeşiller içinde huzurlu bir dünyanın kapılarını açıyor. Kentlife'ta yerini alan ilk sakinler, insanı merkeze alan yeni bir mimari anlayışla buluşmanın avantajını yaşıyorlar.

Şehir içinde modern bir şehir
AC Yapı'nın "Yaşam burada başladı" sloganıyla hayata geçirdiği ve üç fazda inşa ettiği Kentlife'ta yer alan 16 blokta 704 daire ve iki büyük sosyal tesis binası bulunuyor. Rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, çocuk yuvası, oyun ve spor alanları, sosyal tesisler, açık ve kapalı otoparklar, dördü açık biri kapalı yüzme havuzları, sauna, Türk hamamı, buz pateni sahası, bowling salonu, fitness ve squash salonları, cafe ve restaurantlar, alışveriş birimleri, araç tanıma sistemi, yangın uyarı sistemi, 24 saat güvenlik ve kapalı devre kamera sistemi Kentlife'ın sunduğu geniş imkanlar arasında yer alıyor.     

Dünya standartlarında kaliteli malzeme ve kalifiye işçilikle inşa edilen Kentlife'ta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerin yanı sıra 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daire seçenekleri de yer alıyor. Öte yandan AC Yapı, Kentlife'tan ev sahibi olmak isteyenlere her türlü kolaylığı sunuyor. Yüzde 25 peşinat, yüzde 50 banka kredisi ve 120 aya varan vade seçenekleriyle İstanbullular Kentlife'ta kira öder gibi ödeme koşullarıyla yeni bir yaşam tarzına adım atıyorlar. Bununla birlikte Kentlife'a taşınan İstanbullular, kent içinde yeni bir modern kentle tanışıyorlar.  

Modern mimari, birinci sınıf malzeme
Uluslararası Bina Yönetmeliği'ne uygun olarak zemin etüdü yapılmış olan Kentlife, modern mimarisi, özel peyzaj düzenlemesi, alışveriş ve sosyal imkanlarıyla tüm beklentileri tek merkezde bir araya getiriyor. Yangın merdiveni, görüntülü diyafon sistemi, dijital şifreleme, panoramik çift asansör, ısı yalıtımlı çatı, cephe mantolama ile ısı yalıtımı ve uydu yayın sistemi Kentlife'ın bina özellikleri arasında yer alıyor.

Birinci sınıf yapı malzemeleriyle tasarlanan Kentlife dairelerinde ise kombi sistemi, daire girişlerinde ahşap kaplamalı çelik kapı, ahşap kaplama iç kapılar, pencere ve balkonlarda PVC doğrama ısıcam, lamine parke ve seramik yer döşemesi, ankastre beyaz eşyalı mutfak ve ahşap mobilyalı banyo gibi özellikler bulunuyor.

Merkezi konum, kolay ulaşım
Merkezi konumu ve kolay ulaşım imkanıyla da sakinlerine avantaj sağlayan Kentlife'tan Çekmeköy 6 dakika, Ataşehir 9 dakika, FSM Köprüsü 15 dakika, Boğaziçi Köprüsü 18 dakika mesafede bulunuyor. Yakın bir zaman içinde hizmete girecek olan Üsküdar-Sancaktepe metrosu ise Kentlife sakinlerinin İstanbul Avrupa yakasına çok daha süratle ulaşmalarına imkan sağlıyor.

Gerek modern ve sağlam mimarisi gerekse kaliteli işçiliği ve insani ölçüleriyle kent içinde yeni bir kent inşa ettiklerini belirten AC Yapı yetkilileri, Kentlife'ı tercih edenlere en cazip fiyatları ve ödeme koşullarını sunduklarını, yatırımcıların ise beklentilerinin üstünde kazançlı çıktıklarının altını çiziyorlar.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05