Keten İnşaat Yön. Kr. Bşk. Selahattin Keten Kentsel Dönüşüm uyarısı

Dokuya zarar vermeden dönüşüm yapılmalı!
Keten İnşaat Yön. Kr. Bşk. Selahattin Keten Kentsel Dönüşüm uyarısı
 
Keten İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Keten Kentsel Dönüşüm alanında çalışan meslektaşlarını sert bir dille uyardı. "İnşaat yaparken kendi isteklerinize göre değil, semt sakinlerinin istek ve önerilerini gözardı etmeden ve tecrübe ile çevre dokusuna, tarihe zarar vermeden şık ve röneve edilmiş binalar yapılmalı. Camdan Kuleler dikmek, İstanbul'u genişletmek; Kentsel Dönüşüm olmamalı"  dedi. 
 
Son günlerde yapılan haber çalışmalarındaki yanlışlıklara sessiz kalmak, bu işi ilkeli yapan KETEN İNŞAAT LTD. ŞTİ adına emeği geçen herkese haksızlık olurdu. 
Selahattin Keten; 30 yılı aşkın süredir inşaat, ve kentsel dönüşüm tecrübesiyle üretim yapmaktayız. Bu da bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerden biridir. Keten İnşaat olarak altına imza attığımız  binalarımızda; kalite, güvence ve ömür boyu garanti vermenin dışında da yaptığımız binaların bölgenin yaşam alanlarına, mimarisine ve göz zevkine de zarar vermemesi gerektiğini ilke edindik. Bizi marka haline getiren en temel ilkemiz; dönüşüm yaptığımız bölgenin dokusunu, tarihini, mimarisini, bozmadan yaptığımız inşaatlarımız sürmeye devam edecektir. Semt sakinlerinin ve binada yaşayanların tercihlerinin ne olacağını ön planda tutmak oldu. 
 
Binlerce mutlu ailenin; sarayı kabul ettiği sıcak yuvasında pay sahibi olduğumuzu bilmek daima bizim gururumuz olmuştur. Bu gururu taşımak öyle ağırdır ki; hiç bir kazanç, hiç bir ödül bu gurur kadar taşınması zor olmamıştır. Son zamanlarda çeşitli mecralarda yer aldığı gibi; Bu gururu lekeleyecek, zedeleyecek hiç bir çalışmanın içerisinde olmadık olamayız. Bu sebepledir ki;  Keten İnşaat olarak haberlerde bahsi geçen şirket ile hiçbir alakamız bulunmamaktadır. Ne yapılan haberlerin, ne de sözkonusu şirketin, bizimle hiç bir alakası yoktur. Umarız, Kentsel Dönüşüm sürecince yapılan çalışmalarda diğer meslektaşlarımız da işleri konusunda aynı özen ve hassasiyeti gösterirler.

Paylaş:

HABERLER