Koç İnşaat 'tan Gaziemir 'e yeni proje : Ofispark

36 yıllık geçmişiyle Gayrimenkul sektöründe faaliyetlerini başarı ile sürdüren KOÇ İNŞAAT, Mia Residence ve Doğa Park projelerinin ardından 10 milyon $ yatırım değerine sahip olan OFISPARK projesini hayata geçiriyor.
Koç İnşaat 'tan Gaziemir 'e yeni proje : Ofispark
İzmir’in en hızlı gelişen bölgelerinden Gaziemir’ de  Akçay Caddesi üzerinde hayata geçirilecek olan proje yeni fuar alanına, havalimanına ve çevre yollarına yakınlığı ile ön plana çıkıyor.
 
2000 m² arsa üzerine inşaa edilecek olan OFISPARK projesinde modern iş yaşamanın gereksinimlerine uygun olarak tasarlanmış  85m² ile 350m² arasında değişen ofisler bulunuyor. Ofispark , İzmirlilere teknolojinin tüm konforunu mimariyle birleştiren, kapalı otoparkı, kat bahçeleri ve concierge hizmetleri ile iş hayatında  verim ve prestij artırımına  olanak sağlıyor. Koç İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Cem Koç, OFISPARK’ın bölgedeki ilk kapsamlı ofis projesi olduğunu belirterek  2015 yılında ofislerin sahiplerine teslim edileceğini bildirdi. Sayın Koç, Proje lansmanı öncesinde %20’ lik ön talep toplanıldığını sözlerine ekledi.
 

Paylaş:

HABERLER