Konakkale Bosphorus 2. Etap Satışta

Kepez'de boğaz manzarasına karşı yükselen Konakkale Bosphorus evlerinde ilk etap tükendi.
Konakkale Bosphorus 2. Etap Satışta

Makro İnşaat - Torkam İnşaat İş Ortaklığı'nın Çanakkale boğazına nazır Kepez’de 30 bin 815 metrekare arsa üzerinde inşasına başladığı Konakkale Bosphorus projesinde ilk etap'ta satışa sunulan konutlar tükendi, 2. etap satışa çıkarıldı.

"Boğazına Kadar Manzara..." sloganıyla lanse edilen Konakkale Bosphorus, Çanakkale'de Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) hasılat paylaşımı yöntemiyle yapılan ilk projesi olma özelliğini taşıyor."

Projede satışların hızla devam etmesiyle birlikte lansman fiyatları 60 bin TL ile 300 bin TL aralığında belirlendi. Çeşitli ödeme planlarının sunulduğu projede özel faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

Konakkale Bosphorus'da proje alanının % 85'i peyzaja, suya ve ortak kullanım alanlarına ayrıldı. 7/24 ileri teknoloji ile desteklenen güvenlik hizmetleri, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, hamam, basketbol sahası, kay kay ve tekerlekli paten pisti, çocuk oyun alanları, oturma ve yürüyüş alanları, süs havuzu ve şelaleler gibi sosyal yaşam alanları ve spor alanlarının yer alacağı projede açık otoparklarla birlikte her daireye kapalı otopark alanı da sağlanacak.
30 milyon dolarlık proje değerine sahip Konakkale Bosphorus şehrin en özel konut projesi olarak konumlanıyor. Projede 48 bin metrekarelik inşaat alanı içinde 237 konut, 8 adet ticari ünite, 1 adet sosyal tesis, 1 adet site yönetim binası ve kapalı-açık otoparklar yer alacak.

Projede satışların hızla devam etmesiyle birlikte lansman fiyatları 60 bin TL ile 300 bin TL aralığında belirlendi. Çeşitli ödeme planlarının sunulduğu projede Yapı Kredi ve Halk Bank'tan özel faiz oranlarıyla kredi kullanılabiliyor.

Her zevke ve ihtiyaca yanıt verecek şekilde tasarlanan Konakkale Bosphorus'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yanı sıra 2+1, 3+1, 4+1 bahçeli dubleksler, teraslı daireler ve tripleks villalara kadar herkesin bütçesine uygun ve ihtiyacını karşılayabilecek çeşitliliği gösteriyor. İnşaatın başladığı projede teslimler ise 2013 yılı Ağustos ayında yapılacak.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05