Koray İnşaat'tan Bahar Kampanyası

Koray İnşaat, Bursa Güzelbiryer projesinde, Bahar Kampanyası dahilinde, 4 bin liradan başlayan peşinatlarla ev sahibi olma imkanı veriyor.
Koray İnşaat'tan Bahar Kampanyası

Koray İnşaat, Bursa'da hayata geçirdiği Güzelbiryer projesinde 'Bahar Kampanyası' başlattı. Dört katlı bloklardan oluşan ve farklı mimarisiyle dikkat çeken projede kişiye özel ödeme fırsatları sunuluyor. Projede 4 bin liradan başlayan peşin ödemelerle ev sahibi olunabiliyor. 1+1'den 4+1'e 25 farklı tipte konutların bulunduğu projede yüzde 73'ü yeşil alandan oluşuyor. Güzelbiryer'deki konutlar hemen teslim ediliyor.
 
Bütçeye göre ödeme
Projenin 128 konutluk ilk etabının ardından 79 konutluk ikinci etabının Aralık 2011'de tamamlandı. Koray İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Ali Pusat, kampanya ile ilgili olarak "Koray olarak, herkesin yararlanabileceği bazı standart ödeme seçenekleri hazırladık. Örneğin, sadece 4 bin lira peşin ödemeyle evlerine hemen taşınabilecekleri seçenekler sunuyoruz. Peşin ödemede önemli indirimler sağlıyoruz. Herkes, kendi bütçesine göre, kendi ödeme planını hazırlayabilsin istedik. Yani, kişiye özel ödeme planı yapacağız" diye konuştu. Pusat, ikinci etabın tamamlanmasıyla projenin 207 konutluk bir yaşam alanı haline geldiğini söyleyerek Bursalıların yaşam kalitesine ve Bursa markasına değer katan bir konut projesi olacaklarını belirtti.
 
Pusat, "Güzelbiryer, kalite, güven ve estetik olarak Bursa'nın konut projeleri içerisinde öne çıkmayı başardı. Tamamı dört katlı bloklardan oluşan mimari yapısıyla gökyüzüne ve Uludağ manzarasına yer açan, büyük bölümü yeşil alan olan bahçe düzenlemesi, oyun alanları ve parklarıyla çocuklara yer açan, sıcak ve samimi dostluklarıyla gerçek komşuluğa yer açan bir yaşam alanı oldu" dedi.
 
25 farklı tipte konut
1+1'den 4+1'e kadar 25 farklı tipte konut bulunan projede binaların tamamı dört katlı olarak inşa ediliyor. Özel peyzajı, Uludağ manzaralı terasların yanı sıra çocukların fiziki ve zeka gelişimine uygun oyun parkları, geniş imkanlar sunan sosyal tesisler de projede yer alıyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05