Life In Vera'da 69 Bin Lira'dan Başlayan Fiyatlar

Life in Vera, kurumların misafir konaklama sorununa, otel konforunda ev sıcaklığında çözüm sunuyor.
Life In Vera'da 69 Bin Lira'dan Başlayan Fiyatlar

Vera Group tarafından Esenyurt’un yeni rezidanslar bölgesinde inşaasına başlanan bin 56 konutluk Life in Vera rezidans, doğru yatırımın adresi olmakla kalmadı, kurumların misafir konaklama sorununa da çözüm oldu. Projede 1+1 ve 1+0 dairelerden 61 adedini kurumlar satın aldı.

Life in Vera’ya İlgi Her Geçen Gün Büyüyor

Esenyurt’ta Vera Group tarafından inşa edilen Life in Vera rezidans projesi tanıtıldığı günden bu yana büyük ilgi gördü. İstanbul’da uluslararası fuarlara ev sahipliği yapan Tüyap Fuar Merkezi’ne yakınlığından dolayı proje, misafir konaklama sorunu yaşayan şirketlere de adeta ilaç oldu. 69 bin liradan başlayan avantajlı fiyatlarla satışa sunulan projedeki stüdyo daireler ve 1+1’lere en büyük talep firmalardan geldi. Bugüne kadar kurumsal firmalara 16 adet 1+0, 45 adet de 1+1 dairenin satışı gerçekleşti.

Sunduğu olanaklar ve standartlarıyla Esenyurt'un yeni rezidans bölgesi olma iddiasını taşıyan Life in Vera, 3 blokta, 1056 rezidans dairesi ile dubleks teras dairelerden oluşuyor. Brüt inşaat alanı 98 bin metrekareyi bulan projede 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor.  Satışına kısa bir süre önce başlanan Life in Vera, Türk hamamından cep sinemasına, kreşten yüzme havuzlarına, fitness salonlarından resepsiyon hizmetlerine kadar gerçek bir rezidans kalitesini taşıyor.
150 milyon lira yatırım değerine sahip proje Temmuz 2013’de teslim edilecek.  Life in Vera Esenyurt'un en hızlı gelişme ve değerlenmeye açık noktasında E5 ile TEM bağlantı yolunda, Otoport ve Torium AVM ile metrobüs ve otobüs duraklarına yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

“Lokasyonumuz Life in Vera’yı Cazip Hale Getiriyor”

Life in Vera Pazarlama Müdürü Eyyüp Albayrak, projedeki satışlarla ilgili şu değerlendirmede bulundu:
“Biz bu projenin lokasyonundan dolayı doğru ve sağlam bir yatırımın adresi olacağını ilk günden itibaren tekrarladık. Bulunduğumuz bölge değerleniyor. Life in vera bölgeye ayrı bir değer katıyor.

Nitekim özellikle küçük dairelerdeki hızlı satış grafiği de bizi teyit ediyor.  Hem fuar merkezine hem de AVM’lere yakınlığı sayesinde bu proje ile alışveriş yapmak ve fuar katılımı için şehre gelenlere otel kalitesinde ama ev sıcaklığında çözüm arayanlara seçenek sunarken, gelecekte prim garantisi sunan bölgeye yatırım keyfini de yaşatıyoruz. Kurumlar, turizm şirketleri, fuar şirketleri, şehir dışından misafirleri gelen şirketler kısa dönemli konaklama sorunları için kapımızı çalıyor.”
Projede daire fiyatları 1+0 dairelerde 69.000-101.000 TL, 1+1 dairelerde 118.000-156.000, 2+1 dairelerde 174.000-225.000 TL fiyat aralığında bulunuyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05