Liva İstanbul'da Annelere Özel 15 Bin Lira İndirim

Sinpaş Yapı, İstanbul Sultanbeyli'de inşa ettiği projesi Liva İstanbul'da Anneler Günü Kampanyası kapsamında 12-13 Mayıs tarihlerinde konut sahibi olmak isteyen annelere özel 15 bin lira indirim imkanı sunuyor..
Liva İstanbul'da Annelere Özel 15 Bin Lira İndirim

Sinpaş Yapı, İstanbul'un en hızlı gelişen bölgelerinden Sultanbeyli’de yükselen projesi LİVA İstanbul için geçtiğimiz bahar sunduğu kredi imkanlarını daha uygun hale getirerek ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İlk etabın % 75’inin satışının tamamlandığı projede ikinci etap için ön talep alınmaya başlandı.
 
Liva projesinden ev almak isteyenler 1,260 TL’den başlayan taksitlerle hiçbir peşinat ödemeden, 120 ay vade imkanı ile ev satın alabilecekler. 12-13 Mayıs tarihlerinde Anneler Günü’ne özel Liva İstanbul’dan konut sahibi olmak isteyen anneler için 15.000 TL’lik indirim imkanı sunulacak.
 
Her projesi ile bulunduğu bölgenin çehresini değiştiren Sinpaş Yapı, LİVA İstanbul projesi ile Sultanbeyli bölgesinin gelişimine katkıda bulunuyor. 139.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışı devam eden projede, 0.75 faiz oranıyla 60 ay, 0.92 faiz oranıyla ise 120 ay vadelendirme yapılıyor.
 
LİVA İstanbul projesinin ilk etabında 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen ve her ihtiyaca hitap eden 349 konut bulunuyor. 1+1’den 4+1’e kadar pek çok daire seçeneği sunulurken, tavan yüksekliği 5 metreye kadar uzanan loft daireler ferahlığı sevenlere, 100 metrekareye kadar kendine özel bahçesi bulunan evler ise doğaya özlem duyan ailelere hitap ediyor.
 
TEM bağlantısıyla kolay ulaşım
 
TEM’e direkt bağlantısı ve kolay ulaşımıyla da dikkat çeken Liva İstanbul Tem Sultanbeyli gişelerinden çıktıktan sonra 1.5 km mesafede yer alıyor.  Boğaziçi Köprüsü’ne 19 km,  Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 10 km mesafede. Proje ayrıca çevrede yer alan Viaport AVM’ ye 7 km, Meydan AVM’ ye ise 12 km. mesafededir. Sabancı Üniversitesi, Koç Özel Lisesi ve Küçük Prens İlköğretim Okulu gibi pek çok değerli eğitim kurumuna, özel ve devlet hastanelerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.
 
Liva İstanbul’da sosyal yaşam
Kolay ulaşımı yanı sıra sunduğu sosyal imkanlar ile de dikkat çeken Liva İstanbul, Sinpaş Yapı’nın ilk defa bu projesinde hayata geçireceği “Hobi Akademisi”ne de ev sahipliği yapacak. Çocukların evlerinin yanı başında güvenle gidebilecekleri; ebeveynlerin ise arkadaşlarıyla boş zamanlarını keyifle geçirebileceği bir sosyal alan olarak konumlanan Liva Hobi Akademisi’nde hem yetişkinler hem de gençler için yabancı dil eğitimleri, spor, resim ve Özgür şef ve ekibi ile yemek kursları verilecek. Kendine has sunumu ve özel tarifleri ile yıllardır Türk mutfağına ek olarak dünya mutfaklarından örnekler ile Türk damak tadına uygun menüler hazırlayan Özgür Şef, Liva Hobi Akademisi’nde LİVA İstanbul sakinlerine özel tarifler hazırlatacak.
 
Projede Hobi Akademisi’nin yanı sıra cafe, kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, spa,  hamam ve squash alanı ve tenis kortu da bulunacak.
 
Liva İstanbul sakinleri projenin ortasında konumlanan ve üzerinde birbirinden farklı temalara sahip 10 adaya ev sahipliği yapacak biyolojik göletin kıyısında yer alan kış bahçelerinde yaz kış açık havada oturmanın keyfine varırken göl kıyısında keyifli yürüyüşlerde gerçekleştirebilecekler.
 
Proje Künyesi
Proje ismi: Liva İstanbul  
Firma: Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş.
Konum: Sultanbeyli
İlk etap daire sayısı: 349
İlk etap daire büyüklüğü: 50-200 metrekare
Toplam konut sayısı: 800
Fiyat aralığı: 1+1 52m2   139.000
2+1 113m2    272.500
3+1 152m2   339.500
4+1     197m2    542.500
İlk etap teslim tarihi: Kasım 2013


Paylaş:

HABERLER