Liva İstanbul'un ilk etabının yüzde 55'i satıldı

İstanbul’da ve tüm Türkiye’de büyük projelere imza atan Sinpaş Yapı’nın İstanbul’daki yeni projesi LİVA İstanbul’un ilk etabında yer alan 332 dairenin %55’i satıldı.
Liva İstanbul'un ilk etabının yüzde 55'i satıldı

İlk etap teslim tarihi Eylül 2013 olan ve henüz tanıtıma çıkmadan yoğun ilgi gören Liva İstanbul projesi 52 bin metrekare üzerine kuruldu.

Liva İstanbul projesinin ilk etabında 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen ve her ihtiyaca hitap eden konutlar bulunuyor. 124.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan projede 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Liva İstanbul projesinden ev sahibi olmak isteyenlere 72 aya kadar vade imkanları sunuluyor.

Anadolu Yakasında yer alan LİVA İstanbul yeni merkez semtlerden biri olacak Sultanbeyli’de konumlanıyor. LİVA İstanbul projesi TEM otoyoluna direkt bağlantısı ve sunduğu sosyal imkanlar ile özellikle aileler için ideal bir yaşam alanı sunuyor.

Yürüme mesafesindeki Adalar ve Yemyeşil bir Bahçe

Liva İstanbul projesini diğer projelerden ayıran en önemli özelliklerinden biri suyun dinlendirici enerjisini taşıyan adalar konsepti. Projede ekolojik yapıyı koruyan bu çevreci alanların üzerinde birbirinden farklı konseptlere sahip 10 ada bulunuyor. Şelale Cafe’nin bulunduğu Şelale Adası ve sırasıyla birinci Etapta Çiçek Adası ve Ada Panorama takip ederken, ikinci Etapta özellikle genç Liva sakinlerine hitap edecek Aktivite Adası, Koku Adası, Yarım Ada, projenin en büyük adası olan Bambu Adası, Bitki Adası, Mor Ada ve Kırmızı Adalar yer alıyor.

Adaları çevreleyen su ve onlarla bütünleşen bitki dokusunda ise birbirinden farklı yaklaşık 40 adet bitki ve 30’dan fazla ağaç türü ile donatılacak toplam 17.600 m2 yeşil alan bulunuyor.

Liva Hobi Akademisi

Liva İstanbul’un içinde bulunan bir diğer önemli oluşum ise çocukların evlerinin yanı başında güvenle gidebilecekleri; anne babaların ise komşularıyla arkadaşlarıyla yararlanabileceği ve boş zamanlarını keyifle geçirebileceği Liva Hobi Akademisi. Sinpaş Yapı’nın ilk defa bu projesinden hayata geçireceği Hobi Akademi’sinde yabancı dil, resim ve yemek kurslarına hem yetişkinler hem de genç Liva sakinleri katılabilecek.

TEM bağlantısıyla kolay ulaşım

Hızlı ve nitelikli konut projeleri ile sistemli bir yapılaşmaya sahne olan Anadolu Yakasında yer alan LİVA İstanbul yeni merkez semtlerden biri olacak Sultanbeyli’de konumlanıyor. TEM’e direkt bağlantısı ve kolay ulaşımıyla dikkat çeken proje Boğaziçi Köprüsü’ne 19 km,  Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 10 km mesafede. Proje ayrıca çevrede yer alan Viaport AVM’ye 7 km, Meydan AVM’ye ise 12 km. mesafededir. Sabancı Üniversitesi, Koç Özel Lisesi ve Küçük Prens İlköğretim Okulu gibi pek çok değerli eğitim kurumuna, özel ve devlet hastanelerine yakınlığı ile de dikkat çekiyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05