Lounge 2'de Eviniz Zevkinize Göre Tasarlanıyor

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu projede malzeme seçimleri de ev sahiplerinin beğenilerine sunuluyor.
Lounge 2'de Eviniz Zevkinize Göre Tasarlanıyor

Eroğlu’nun değeri gün geçtikçe artan Küçükçekmece Halkalı’da imza attığı, benzerlerinden ayrılan İstanbul Lounge-2 projesinde tüm detaylar, ev sahiplerinin tercihlerine göre şekilleniyor.

2011 yılına yaptığı hızlı girişle yılbaşından bu yana dört projesinin lansmanını gerçekleştiren ve şu anda İstanbul, Bursa ve Antalya’da olmak üzere 10 projeyi aynı anda yürüten Eroğlu; sektöre yenilik kazandırma hedefini devam ettiriyor. Mutfak dolabı kapak rengi, banyo seramik ve parke seçimleri için ev sahiplerine dört ayrı alternatif sunulan projede malzeme seçimleri yılsonuna kadar tamamlanacak.

Hayata geçirdikleri tüm projelerde, daireleri sahipleri için bir yuva haline dönüştürmek için, kişisel seçimlere önem verdiklerini belirten Eroğlu Yapı Satış ve Pazarlama Direktörü Aybars Kızılsencer, “Ev sahiplerinin; parke rengi, banyo seramikleri ve mutfak dolaplarının kapak renklerini seçili alternatifler üzerinden kendi zevklerine göre belirlemelerinin önemli olduğunu düşünüyoruz. Ev sahiplerinin, kendi zevklerine en uygun evi yarattığımızdan emin olmaları için, her türlü hizmeti sunmaya gayret gösteriyoruz. Bu çabamız bizi rakiplerimizden de farklılaştırıyor” dedi.

Ev sahiplerinin kendi zevklerini yansıtabilecekleri bu seçimler için ekstra bir ücret talep etmediklerini de belirten Kızılsencer, İstanbul Lounge-2 projelerinde de geçerli olan “Herşey Dahil” fiyat politikası kapsamında mevzuatal bir değişiklik olmaması kaydıyla gizli veya ekstra masraf da uygulamadıklarını vurguladı.

Yatay süreklilik konseptindeki mimari tarzı, kişi başına düşen geniş ve ferah yeşil alanları ile kendini ayrıştıran, gökyüzüyle barışık, ferah yeşil alanların yer aldığı İstanbul Lounge-2’de 40 m² -259 m² arasında değişken metrekarelerde toplam 605 konut bulunuyor.

İstanbul Lounge-2, özellikle son dönemde Tema Park projesi ile değeri daha da artarak İstanbul’un önemli lokasyonlarından birisi haline gelen Halkalı’da, ana ulaşım arterlerine, alışveriş merkezlerine, hastanelere, okullara ve üniversitelere son derece yakın; ayrıca toplu taşıma araçlarına yürüyerek erişilebilecek kadar merkezi bir konuma sahip. Projeye yürüme mesafesinde konumlandırılan 1800 m²’lik ticari alanda ise site sakinlerinin temel ihtiyaçlarını karşılayabileceği market, kuaför, eczane gibi ticari ünitelerin yer alması planlanıyor. 150 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçirilen İstanbul Lounge-2 projesinde teslimlerin Mart 2013’te yapılması planlanıyor.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05