Maçka Residences'ta 1 milyon 500 bin dolara!

Temeli 2010 Mayıs'ta atılan Maçka Residences, 2012 Eylül'de tamamlanacak. Konut sahibi olmak isteyenlerin peşin ödeme yaptığı Maçka Residences'ın mimari tasarımı Sinan Kafadar imzasıyla yapıldı
Maçka Residences'ta 1 milyon 500 bin dolara!

Astaş Holding ve Bemes imzasıyla gerçekleştirilen Maçka Residences Interior Design by Armani / Casa Managed by Kempinski, Maçka'da yükseliyor. Maçka Residences'da konutların fiyat aralığı 1 milyon 500 bin dolar ile 10 milyon dolar olarak belirlendi.
 
170 rezidanstan meydana gelen Maçka Residences'ta stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse konutlar yer alıyor. Her biri balkon veya teraslı olarak tasarlanan 10 değişik tipte konut bulunuyor.
 
7 bin metrekare üzerine kurulan Maçka Residences'ın toplam inşaat alanı 60 bin metrekare olarak belirlendi. Temeli 2010 Mayıs'ta atılan Maçka Residences, 2012 Eylül'de tamamlanacak. Konut sahibi olmak isteyenlerin peşin ödeme yaptığı Maçka Residences'ın mimari tasarımı Sinan Kafadar imzasıyla yapıldı.
 
14-13-12 katlı 3 blok halinde yükselen Maçka Residences'ın giriş katlarında, seçkin tasarımcılar, güzellik merkezleri, diyetisyenler, modacılar ve gurme marketin bulunduğu, beklentileri yüksek müşterilere hizmet verecek özel mekanlar ile restaurant, bar ve cafe yer alıyor.
 
Tam gün güneş alan özel tasarımlı güneşlenme terasları, yaklaşık 3000 m2 üzerine kurulu spa ve fitness alanıyla dikkat çeken projede,  açık ve kapalı havuz, dünyadaki en iyi standartlara sahip,  yüksek teknolojiyle donatılmış fitness merkezi, Uzakdoğu esintileriyle tasarlanmış SPA, steam bath, hamamlar, saunalar yer alıyor.
 
Mutfaktan parkeye, vitrifiyeden armatüre, tekstilden mobilyaya tüm detaylar Armani / Casa tasarımı. Stüdyo ve bazı diğer daireler, Armani / Casa tasarımı mobilyalar ile full dekorasyonlu.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05