Mahal Sancaktepe'de 144 Bin Lira'dan başlayan fiyatlar...

Sancaktepe’nin en gözde iki projesi: Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada
Mahal Sancaktepe'de 144 Bin Lira'dan başlayan fiyatlar...

Yapımı devam eden metronun faaliyete geçmesiyle birlikte ulaşımın daha da kolaylaşacağı Sancaktepe’de inşa edilen Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada cazip fiyatlarıyla büyük ilgi görüyor. 2+1 dairenin fiyatı Mahal Sancaktepe’de 144 bin 100 liradan, Mahal Sancaktepe Ada’da ise 164 bin 50 liradan başlıyor

İstanbul’un en hızlı gelişen ve en çok değer artışı yaşanan lokasyonlarından Sancaktepe’de Denge Yapı tarafından inşa edilen Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’da daireler hızla tükeniyor. Merkezi konumu ve cazip fiyatlarıyla dikkat çeken her iki proje de daire teslimleri 2014 yılı Aralık ayında başlıyor.

Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’nın Sancaktepe’nin tam kalbinde yer aldığını söyleyen Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Yapımı devam eden metronun faaliyete geçmesiyle birlikte Sancaktepe’den İstanbul’un herhangi bir yerine ulaşım dakikalar içinde mümkün olacak” dedi.  

Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’nın 4.000 yataklı Şehir Hastanesi’ne 2 dakika ve 400 yataklı Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 6 dakika uzaklıkta yer aldığını ifade eden Bayram, “Bu nedenle her dönem prim yapacak bir projeden ev almak isteyenler bizi tercih ediyor. Her iki projemizden yatırım için alanların yanı sıra oturmak için alan çok sayıda kişi var” diye konuştu.

Yüzde 5 peşinatla ev fırsatı

Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinden yüzde 5 peşinatla ev sahibi olma fırsatı sunduklarını belirten Abdullah Bayram, “Kampanyamız ay sonuna kadar devam edecek. Kampanya kapsamında daire bedelinin yüzde 5’ini ön ödeme şeklinde alıyoruz. Daire bedelinin yüzde 20’lik tutarını ise 24 ay sonra yani ev tesliminde istiyoruz. Ertelenen bu yüzde 20’lik peşinata herhangi bir vade farkı da uygulamıyoruz. Ayrıca ev sahipleri yüzde 5’lik ön ödemeyi yaptıktan sonra herhangi bir ara ödemede de bulunmuyor” açıklamasını yaptı.

“KDV değişikliğinden etkilenmedik”

Ev sahibi olmak isteyenler için yüzde 5’lik ödeme kampanyasının her iki projede de geçerli olduğunu belirten Bayram, “Projelerimizde ruhsat 1 Ocak 2013’ten önce alındığından KDV değişikliğinden hiçbir şekilde etkilenmedik. Bizde KDV yüzde 1” dedi.  Daire fiyatları hakkında da bilgi veren Abdullah Bayram şunları söyledi:

“Mahal Sancaktepe’de 74 – 111 metrekare arasındaki 2+1 daireler 144 bin 100 liradan, 127 metrekare 3+1 daireler 230 bin 550 liradan, Mahal Sancaktepe Ada’da ise 78 – 107 metrekare arasındaki 2+1 daireler 164 bin 50 liradan, 124 metrekare 3+1 daireler 248 bin 950 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Mahal Sancaktepe’de 144 bin 100 lira değerindeki dairemize sahip olmak için yüzde 5’lik ön ödeme olan 7 bin 200 lirayı vermek yeterli. Peşinatın kalan yüzde 20’lik kısmı olan 28 bin 820 lira ise 24 ay sonra ödeniyor ve bu tutara vade farkı yansıtılmıyor. Daire bedelinin kalan yüzde 75’lik kısmı için de anlaşmalı olduğumuz bankadan avantajlı vade oranlarında 12-120 ay arasında kredi kullanılabiliyor. 120 ay kredi kullananlar 2+1 dairemiz için aylık sadece 1.404 lira taksit ödeyecek.”

Abdullah Bayram, yeşili ve bahçe keyfini sevenler için bahçe katı dairelerinin de satışa sunulduğunu anlattı.

Hem ev hem komşu alın

Sancaktepe’de 15 bin 640 metrekare arazi üzerinde yapılan Mahal Sancaktepe projesi her biri dokuz katlı 6 blokta ve 306 daireden oluşuyor. Mahal Sancaktepe’de tek tip 1+1, üç tip 2+1 ve tek tip 3+1 olmak üzere toplam beş farklı tipte daire yer alıyor. Aynı lokasyonda 10 bin 454 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Mahal Sancaktepe Ada ise, oniki katlı 3 bloktan ve toplam 144 daireden oluşuyor. Mahal Sancaktepe Ada projesinde, üç tip 2+1 ve tek tip 3+1 olmak üzere farklı beğenilere uygun daire seçenekleri bulunuyor.
Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’da sosyal yaşamı renklendirecek ve özlenen komşuluk ilişkilerini canlandıracak çok sayıda aktivite yer alıyor. Her iki projede de çocuk oyun alanları, açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yürüme ve koşu yolları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol ortak spor alanları, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesiste bay / bayan sauna ve fitnessclub ile kapalı havuz bulunuyor. Mahal Sancaktepe’de arazinin yüzde 79’u ve Mahal Sancaktepe Ada’da ise yüzde 85’i açık alanlara ayrıldı. Ayrıca site genelinde insan ve araç güvenliği için 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı ve açık otoparklar yer alıyor.                    

Satış Ofisi 0216 311 66 67


Paylaş:

HABERLER