Mahal Sancaktepe’nin dört ayda yüzde 40’ı satıldı!

Mahal Sancaktepe’nin dört ayda yüzde 40’ı satıldı!

Denge Yapı, Temmuz ve Ağustos ayında satışa çıkardığı Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’nın dört ayda yüzde 40’ını satmayı başardı. Kuruluş yoğun ilgi üzerine Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’dan daire alacaklar için çok özel bir kampanya yaptı. Kampanya kapsamında konut alıcısına üç farklı ödeme şekli sunuldu. 2+1 dairelerin fiyatı Mahal Sancaktepe’de 141 bin 250 liradan, Mahal Sancaktepe Ada’da ise 154 bin 500 liradan başlıyor

İnşaat sektörünün köklü kuruluşlarından Denge Yapı, Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için büyük avantajlar içeren bir kampanya başlattı. İstanbul’un son yıllarda en çok talep gören ve hızlı prim yapan lokasyonlarından Sancaktepe’de hayata geçen Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’nın şuana kadar yüzde 40’ı satılmış durumda. Kampanya kapsamında 2+1 daireler Mahal Sancaktepe’de 141 bin 250 liradan, Mahal Sancaktepe Ada’da ise 154 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.  Yapımına Temmuzda başlanan Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’da daire teslimleri 2014’ün Aralık ayında gerçekleşecek.

Konut alıcısına üç farklı ödeme şekli sundukları Kasım ayı kampanyası hakkında bilgi veren Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram şunları söyledi: “Bunlardan ilkinde isteyen müşterilerimiz daire bedelinin yüzde 25’ini peşinat olarak ödeyip kalan yüzde 75’lik tutarı banka kredisi ile 1 yıldan 10 yıla kadar avantajlı oranlardan vadelendirebilecek.

Diğer bir seçeneğimiz, bankaya ödeyeceği taksit miktarını düşürmek isteyenlere özel. Bu kampanyamızda daire bedelinin yüzde 25’ini peşinat olarak ödeyen müşterimize sonrasında 6 ayda bir dört adet düşük miktarlı ara ödeme imkanı sunuyoruz. Konut alıcısının daire bedelinin yüzde 60’ını banka kredisi yoluyla ödeme imkanı var.

Üçüncü ödeme seçeneğimiz ise başlangıçta yeterli peşinatı olmayanlar için. Buna göre müşterimiz sözleşme sırasında daire bedelinin sadece yüzde 15’ini peşinat olarak ödeyecek ve 8 ayda bir toplamda iki adet yüzde 5’lik ödeme yaparak peşinatını taksitlendirmiş olacak. Peşinat dışında kalan tutar yine banka kredisi yoluyla finanse edilecek.”

Abdullah Bayram, bu ödeme alternatiflerinin en önemli özelliğininse, ödeme koşulları ne olursa olsun daire sahiplerinin mutlaka bir indirimden faydalanmaları olduğunu belirtti.

Yüzde 40’ı satıldı

Temmuz ayında Mahal Sancaktepe’yi, Ağustos ayında da Mahal Sancaktepe Ada’yı satışa sunduklarını ifade eden Bayram, “Şuana kadar her iki projenin de yüzde 40’ını satmış durumdayız. İyi bir lokasyondan, her dönem prim yapacak bir evin sahibi olmak isteyenlerin elini çabuk tutması lazım” dedi. Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projesini anlatan Abdullah Bayram sözlerine şöyle devam etti:

“Sancaktepe’de 15 bin 640 metrekare arazi üzerinde yapılan Mahal Sancaktepe projesi her biri dokuz katlı 6 blokta ve 306 daireden oluşuyor. Mahal Sancaktepe’de tek tip 1+1, üç tip 2+1 ve tek tip 3+1 olmak üzere toplam beş farklı tipte daire yer alıyor. Mahal Sancaktepe’de 74 metrekare ile 111 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerin fiyatı 141 bin 250 liradan ve 127 metrekare olan 3+1 dairelerin fiyatı ise 220 bin 250 liradan başlıyor.

Aynı lokasyonda 10 bin 454 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Mahal Sancaktepe Ada ise, oniki katlı 3 bloktan ve toplam 144 daireden oluşuyor. Mahal Sancaktepe Ada’da 78 metrekare 2+1 daireler 154 bin 500 liradan ve 124 metrekare 3+1 daireler 232 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.”

365 gün tatil keyfi

İstanbul’un genç ve dinamik ilçesi Sancaktepe’de hayata geçen Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’da sosyal aktivite yönünden de güzel bir konsept oluşturduklarını belirten Bayram, “Mahal Sancaktepe’de arazinin yüzde 79’unu ve Mahal Sancaktepe Ada’da ise yüzde 85’ini açık alanlara ayırdık. Her iki projede de 7/24 güvenlik hizmeti, kapalı otopark, açık otoparklar, çocuk oyun alanları, açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzları, yürüme ve koşu yolları, süs havuzları, kamelyalar, basketbol, voleybol ve mini futbol ortak spor alanları, meyve bahçeleri, kapalı sosyal tesisimizde bay / bayan sauna ve fitnessclub ile kapalı havuzumuz bulunacak. Bu sayede daire sakinlerimiz yılın 365 günü tatil keyfi yaşayacak” diye konuştu.

Sabiha Gökçen’e 15 dakika uzaklıkta

Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’nın merkezi konumuyla öne çıktığını belirten Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, her iki projenin de Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Finans Merkezi Atasehir’e 14 dakika ve Boğaziçi Köprüsü’ne 21 dakika uzaklıkta yer aldığını açıkladı. Bayram, Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’nın TEM Otoyolu’nun yanı başında ve TEM-Kartal bağlantı yoluna 5 dakika uzaklıkta bulunduğunu anlattı.

Satış Ofisi

0216 311 66 67

www.mahalsancaktepe.com


Paylaş:

HABERLER