Maritza Residence Satışta!

Milimetrik İnşaat ve Meriç İnşaat ortaklığıyla kurulan Maritza İnşaat, konut üretiminde butik projeler gerçekleştirmeye devam ediyor.
Maritza Residence Satışta!

İstanbul’un çekim merkezi Ataşehirde, Maritza Residences Ataşehir satışta!
 
Neden mi Maritza?

MARİTZA ,’bitmeyen ortaklık’ demektir. Tüm projelerimizde ev sahiplerimizle ve yatırımcılarımızla hiç bitmeyen bir ortaklık kuruyoruz.

Farklı, çünkü farklısınız!

Şehrin içinde ancak şehrin stresinden uzak huzurlu ortamı, depreme dayanıklı yapısı, ulaşım kolaylığı, panoramik manzarası ve sosyal alan imkânlarıyla lüksü evinize getirdik.

Maritza İnşaat’ın Ataşehir’de hayata geçirdiği ‘Maritza Residences Ataşehir’, bölgede butik bir konsept inşa ederek, bütün detayları sizin yerinize düşünen, gücünü kaliteden alan ve sizlere ayrıcalıklı bir yaşam vaat eden, akıllı ev teknolojisiyle bütünleşmiş bir projedir. Şubat 2011 de yapımına başlanmış ve 2012 Haziran da teslim edilmesi planlanmıştır. Maritza Residences Ataşehir’de ev sahiplerimize konforun ve manzaranın keyfini yaşayacakları, göz yormayan ince detaylarla bezenmiş iç mekânları, komşularınızla zaman geçireceğiniz ortak kullanım alanları ayrıca en üst katta bulunan sosyal tesiste bir yandan spor yaparken bir yandan da Adalar ve deniz manzarasının keyfini çıkaracağınız, size özel yaşam alanları sunuyoruz.

Ataşehir’de yükselen projemizde, toplam inşaat alanı 5800 m2,  bina alanı 2600 m2 olup, 18 katlı bloğumuz 2+1 120 m2 konut tiplerinden oluşmaktadır. Maritza Ataşehir projesi toplam 48 daire ve 6 dükkândan oluşmaktadır. Bina altında çift katlı toplam 4000 m2’lik 2’şer araçlık kapalı otopark mevcuttur. Kendinize daha fazla zaman ayıracağınız sosyal tesiste panaromik manzaralı fitness salonu, kapanabilir açık yüzme havuzu, sauna, spa, buhar odası, çocuk parkı, yürüyüş parkuru ve sıcacık sohbetlerin yapılacağı cafe’si ile ihtiyaç duyduğunuz birçok aktiviteyi sizlere sunuyoruz.   

İstanbul’un finans merkezi ve çağdaş kentleşmenin simgesi olan Ataşehir, komşu semtlerin ulaşım hatlarının merkezinde olması sebebiyle ev sahibi olmak isteyenler veya yatırım yapmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat.
Tem ve E-5 otobanının kesişiminde, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 20 km, Atatürk Havalimanı’na 35 km mesafededir.
En yakın okullar: Ataşehir Ayşegül Kreş ve Anaokulu, Özel Ataşehir Kiraz Anaokulu, Bilfen İlköğretim Okulu, Ataşehir Eyüpoğlu İlköğretim Okulu, Sait Cordan İlköğretim Okulu, Bilfen Ataşehir Koleji, Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi.
Lokasyonu itibariyle alışveriş merkezleri ve hastahanelere yakınlığı sebebiyle trafikte geçireceğiniz zamanı en aza indirmektedir.  En yakın alışveriş merkezleri, hastaneler ve sosyal imkânlar Palladium AVM, CarrefourSA, Bauhaus, Rönesans AVM, Trio Hillside Club, Migros, Metro Gross Market, Taç Spor Tesisleri, Optimum AVM, Marriot Hotel, Beyaz Fırın, Ristorante II Padrino, Dalyan Balıkçısı, Artı Kebap, Pelit, Memorial, Kadıköy Şifa Ataşehir Tıp Merkezi, Acıbadem Hastanesi, Eren Hastanesi’dir.
Çağdaş teknoloji ve modern mimarinin buluştuğu, kalite ve estetiğin bütünleştiği, ergonomik detayların tamamladığı projemizde, ayrıcalığınız en büyük kazancımızdır.

Ev sahibi olmak yetmez diyorsanız…

‘Evinde huzuru olmayan, işinde başarılı olamaz’ sloganıyla İstanbul’un çekim merkezi Ataşehir’de, residences konforunu sonuna kadar yaşayacağınız, Maritza Residences Ataşehir projemizle sizleri satış ofisimize bekliyoruz.


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05