Maslak no 1 projesi Deloitte Türkiye ile anlaştı

Maslakno/1 projesi, Maslak bölgesinin ana arterlere trafiksiz olarak direkt çıkış sağlayan ilk projesi olma özelliğini taşıyor. Hem konumu, hem mimarisi hem de çevre dostu plaza olması nedeniyle, Deloitte Türkiye Maslakno/1’i tercih ediyor.
Maslak no 1 projesi Deloitte Türkiye ile anlaştı
Maslak’ta plazalar bölgesinde yapımı tamamlanmak üzere olan Maslakno/1 Ofis Plaza, dünyanın en büyük finans ve denetim kuruluşlarından biri olan Deloitte Türkiye ile anlaştı.
 
Maslakno/1 projesi, Maslak bölgesinin ana arterlere trafiksiz olarak direkt çıkış sağlayan ilk projesi olma özelliğini taşıyor. Hem konumu, hem mimarisi hem de çevre dostu plaza olması nedeniyle, Deloitte Türkiye  Maslakno/1’i tercih ediyor. 
 
Toplamda 26 kattan oluşan Maslakno/1 Ofis Plaza, 20 adet tek kat ofis olacak şekilde, 5 katı ise otoparka ayrılmış olarak tasarlandı. Cafe, sağlık merkezi, kuaför, kuru temizleme gibi yiyecek ve ek hizmetler ile profesyonel iş hayatının ihtiyacı olan bütün imkanları sunarken, her katta sahip olduğu bahçeleri, yeşil terasları, geniş bahçe ve havuz alanları ile oksijen kaynağı da oluşturmaktadır.
 
Net kullanım alanlarına yönelik % 84 verimlilik yakalamış bir plaza olan Maslakno/1 Ofis Plaza,  Leed Gold Sertifikası adaylığı ve yeşil dostu oluşu ile de kiralama yapmak isteyen firma sahiplerinin oldukça ilgisini çekiyor.
 
Maslakno/1 Ofis Plazanın yönetimi, arsa sahibi olan Koçkaya Grubu ile Altınbaş ve Saral Grupları iştiraki ile kurulan Maslakno/1 Bir Yönetim Hizmetleri A.Ş firması tarafından kiralama, operasyon ve tesis yönetim hizmetleri sağlanarak yapılıyor.

Paylaş:

HABERLER