Maximoon 745 TL Taksit İçin Son Günler!

Maximoon'un yoğun ilgi gören "5 altın seçenekli" kampanyasında son günler
Maximoon 745 TL Taksit İçin Son Günler!

Yalçıntepe Group'un, kalitesi ve mimari şıklığıyla Bahçeşehir'de Avrupa standartlarında inşa ettiği MAXIMOON konutlarından ev sahibi olmak isteyenler için sunduğu "5 altın seçenekli" kampanya vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.  60 aya kadar sıfır vade ve 745 TL.’den başlayan taksitlerle konut sahibi olmak isteyenlerin kampanyadan faydalanabilecekleri son tarih 31 Ekim 2011

Üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group, Bahçeşehir'de yapımına devam ettiği MAXIMOON yaşam merkezinden konut sahibi olmak isteyenler için hazırladığı kampanya ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Minimum fiyatlarla, Maximoon’dan daire sahibi olmak isteyenler için hazırlanan "5 ALTIN SEÇENEKLİ" kampanya kapsamında peşinatsız ev sahibi olma, 745 TL.’den başlayan taksit imkanı, peşin ödemede yüzde 12 indirim, yüzde sıfır faizle 60 aya kadar sıfır vade, ödeme planını birlikte oluşturma ve "peşinat sizden taksitleriniz kiracınızdan" imkanlarıyla benzersiz ödeme kolaylıkları sunuluyor.

5 yıldızlı kampanya

Ev sahibi olmak isteyenlerin yoğun ilgi gösterdiği "5 ALTIN SEÇENEKLİ" kampanyada, peşin ödeme yapanlar yüzde 12 oranında indirimden yararlanıyor. 745 TL.’den başlayan taksit imkanı, 60 aya kadar yüzde sıfır faiz kolaylığı ve hiç peşinatsız ev sahibi olma imkanı ise kampanyanın diğer iki ayağını oluşturuyor. Ödeme planını Yalçıntepe Group ile birlikte kararlaştırmak ve "peşinatınız sizden, taksitleriniz kiracınızdan" imkanları da kampanyanın diğer kolaylıkları arasında yer alıyor.

Kampanyadan faydalanmak için yapılmanız gereken tek şey 31 Ekim 2011 tarihine kadar Yalçıntepe Maximoon satış ofisine uğramak.

Proje detayları için tıklayın


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05