Maximoon'da 89 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Örnek proje Maximoon hakkında tüm merak edilenler...
Maximoon'da 89 bin TL'den başlayan fiyatlar!

Esenyurt'ta Yalçıntepe Group tarafından hayata geçirilen Maximoon projesi, hem her kesime hitap etmesiyle hem de fiyatları ve lokasyonuyla zirveyi zorluyor. İşte proje hakkında tüm merak edilenler...

 
1-MAXIMOON  projesinin ayrıntıları nelerdir?
 
MAXIMOON proje bilgileri:
 
 Arsa alanı: 32.356 m2
 
Yeşil alan: Yüzde 70
 
Yerleşim: 8 blok, bir Rezidans
 
Satılabilir alan: 140.000 m2
 
İnşaat alanı: 165.000 m2
 
Ticari birim adedi: 74
 
2-Projeyi diğerlerinden ayıran en önemli özellik nedir?
 
Kalitesi ve mimari şıklığıyla Avrupa standartlarında yaşam merkezleri inşa eden Yalçıntepe Group, Esenyurt'a prestij kazandıracak MAXIMOON projesini hayata geçiriyor.
 
Konut sahibi olmak isteyenleri MAXIMOON'da ayrıcalıklı bir yaşam tarzı bekliyor. Konforun, prestijin, olanakların ve standartların maksimum olduğu MAXIMOON yaşam merkezi, mimari estetiği ile de farkını kanıtlamayı hedefliyor. İstanbul'un en yüksek noktalarından birinde yer alan MAXIMOON, Esenyurt sınırlarında, İstanbul Boğazı ile yapımı planlanan Kanal İstanbul arasında kalan altın değerinde prestijli bir mevkide yükseliyor.
 
3-Evlerin özellikleri nedir? Ne tür hizmetler olacak?
 
MAXIMOON yaşam merkezinin ayırt edici özelliklerinin başında dünyadaki son teknolojik gelişmelere uygun inşa  edilmesi geliyor. Açık AVM özelliğinin yanı sıra 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin önemli bir bölümünde kat bahçesi yer alıyor. Her daire kendi kat bahçesinde hobi olarak organik sebzesini dahi yetiştirebilecek.
 
MAXIMOON, 33 bin m2'lik bir alanın 18.000 m2'si üzerinde inşa edilecek ve yapımı 2013 yılının son çeyreğinde tamamlanacak. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ferah daire seçeneklerinin olduğu ve 74 ticari birimi içeren MAXIMOON'da açık-kapalı yüzme havuzları, yeşillikler içinde yürüyüş alanları, fitness merkezi, Türk hamamı, havuz bar gibi sosyal imkanlar bulunacak. 140.000 m2'lik satın alınabilir alanda ise 1400’e yakın konut yer alacak. Residence'da ise 50 m2'den başlayıp 500 m2'ye kadar çıkacak flexible daireler bulunacak.
 
Yüzde yetmişi yeşil alandan oluşan MAXIMOON, bölgenin ekolojik özelliklerine ve doğal yaşamına zarar vermeyen çevre ile dost bir proje olarak öne çıkıyor. İstanbul'un en yüksek lokasyonlarından birinde olması nedeniyle sürekli rüzgar alan temiz bir havaya ve şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzakta olmanın avantajına sahip olan MAXIMOON, İstanbul'un akciğerlerinden Istranca Ormanları'na 23 kilometre mesafede olmasıyla sakinlerine yeşil ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor. MAXIMOON, ayrıca İstanbul'un en önemli devlet ve özel üniversiteleri ile kolejlerinin bulunduğu bir konumda yer alıyor.
 
4-Ne zaman başladınız? Şu anda program anlamında ne aşamadasınız?
 
2011 Mayıs ayında temelleri atılan MAXIMOON projesinin teslim tarihi 2013 yılının son çeyreği olarak belirlenmiştir.       
 
5-Konutların büyüklükleri nedir? Kaç çeşit konut var?
 
MAXIMOON projesinin yaklaşık yüzde 45'i 1+1, yüzde 38'i 2+1 ve yüzde 17'si 3+1 dairelerden oluşuyor. Ancak rezidansta fleksibıl daire yer alıyor. Dileyenler 50 m2'den 500 m2'ye kadar daire sahibi olabiliyor. 
 
6-Satışlara ne zaman başladınız?
 
Mayıs ayında başlayan satışlarımız rekor üstüne rekor kırmaktadır.
 
7-Yüzde kaçı satıldı, ilgi nedir?
 
Yalçıntepe Group, Maximoon'da hayata geçirmeye başladığı modern yaşam tarzı ve geniş sosyal imkanları son derece elverişli ve uygun ödeme olanaklarıyla sunmanın ödülü alıyor. Yalnızca 35 gün kısa bir zaman diliminde konutların yüzde 30'unu satmayı başaran Maximoon, kırılması zor bir rekoru elinde tutuyor.
 
8-Sosyal ve ortak alanlar neler var?
 
Modern yaşam merkezleri inşasında deneyimli bir ekibin yönetiminde projelendirilen ve yürütülen MAXIMOON, yeşil alanları, kat bahçeleri ve 40'ı aşkın mağazası olan geniş bir çarşıya sahip bulunuyor.  Jogging alanları, modern yüzme havuzları, spor tesisleri, açık ve kapalı otoparkları, ileri teknolojik hassas güvenlik sistemleri ile MAXIMOON, çağdaş şehirleşmenin ve konforlu yaşamın en güzel örneklerinden biri olmaya hazırlanıyor. Öte yandan, konutların teslim tarihinden hizmet verecek 65 kişilik ekip ise, MAXIMOON sakinlerinin ihtiyaç duyacağı her türlü teknik desteği sağlıyor olacak.
 
9-Kimlere yönelik bir proje bu? (gelir durumu açısından)
 
İnsanların her bakımdan kazançlı çıkacağı MAXIMOON yaşam merkezi, gelir açısından tüm kesimlere seslenmeyi başarmaktadır. İster konut sahibi olup ayrıcalıklı bir yaşama adım atmak isteyenler, ister yatırım amaçlı konut satın alanlar MAXIMOON'dan karlı çıkacaktır.
  
10-Projenin yatırım büyüklüğü nedir?
 
MAXIMOON projesinin toplam yatırım bedeli 115 milyon TL'dir.
 
11-Başka yeni konut projeleri var mı?
 
Yalçıntepe Group olarak dört ayrı arazi üstünde değerlendirmeler yapmaktayız. 
 
12-Yalçıntepe Group'u tanıyabilir miyim?
 
Marmara Bölgesi'nin en güçlü demir tedarikçilerinden biri olan Yalçın Demir'i bünyesinde barındıran, buradan aldığı güçle 2008 yılından itibaren üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group; herkesin konut sahibi olabileceği, yeşili bol, her türlü sosyal imkana ev sahipliği yapan, konforlu ve ayrıcalıklı yaşam alanları inşa ediyor.
 
Yalçıntepe Grup'un temeli, 1989 yılında Esenyurt'ta bir dükkanda demir ticaretiyle atıldı. Yalçın Demir Profil İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, grubun ana şirketi olarak Türkiye ekonomisindeki gelişmeler paralelinde hızla büyüdü. Aradan geçen 22 yıl içinde İstanbul'un ve Türkiye'nin önde gelen demir-çelik ürünleri tedarikçilerinden biri haline gelen Yalçın Demir Profil İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti., gruba iki önemli şirket daha kazandırdı.
 
Yalçıntepe Grup, gayrımenkul sektörüne önce Yeşil Ilgaz İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile ilk adımını attı. İstanbul'un Esenyurt ilçesinde 100'ün üzerinde münferit konut ve işyerine imza atan şirket, halen faaliyetlerini yine bölgesel olarak konut ve ticari bina yapımında devam ettiriyor. Yalçın Demir, şirketimizdeki hızlı büyüme paralelinde, Yeşil Ilgaz şirketimiz de ekonomik gelişmeler paralelinde büyümesini sürdürdü.
 
Bu iki şirketimiz, değişen ekonomik koşullara ayak uydurmak ve gayrımenkul sektöründe etkinliğini kurumsal olarak artırabilmek için Yalçıntepe İnşaat Taahhüt Demir Gıda Turizm Limited Şirketi'ni kurdu. Son üç yılda bazı projelerde grup dışı farklı şirketler ile azınlık hissedar olarak gayrımenkul bilgi ve becerisini artıran Yalçıntepe İnşaat Taahhüt Demir Gıda Turizm Limited Şirketi, bu dönemde deneyim kazanan personeli ile daha da büyük projelere imza atmak üzere hedef, misyon ve vizyonunu değiştirdi. Yalçıntepe Grup, deneyimli kadrosuyla titiz bir çalışma gerçekleştirerek 11 ayda Maximoon projesini geliştirdi.
 
13-Sektör 2011'de nasıl bir seyir izler?
 
İnşaat sektörünün 2011 yılında tırmanışını sürdüreceğini ve Türkiye'nin lokomotif sektörlerinden biri olarak büyümeye önemli katkılarda bulunacağı kanaatini taşıyoruz. 
 
14- Projenin fiyat aralıkları nedir?
 
MAXIMOON konutlarının başlangıç fiyatları şu şekildedir:
 
1+1 daireler 89.500 TL den başlıyor
 
2+1 daireler 159 bin 520 TL - den başlıyor
 
3+1 daireler 291 bin TL den başlıyor
 
İnşaat alanı: 172.000 m2

Proje detayları için lütfen tıklayın


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05