Maximoon'u Seçen Yüzde 30 Kazandı!

Kalitesi ve mimari şıklığıyla Avrupa standartlarında inşa edilen Maximoon Evleri'ni tercih edenler kazançlı çıkıyor. İnşaat kalitesiyle bölgenin çıtasını yükselten proje olarak öne çıkan Maximoon Evleri, kısa bir zaman diliminde yatırımcılara en çok kazandıran proje olarak önem kazandı.
Maximoon'u Seçen Yüzde 30 Kazandı!

Üstlendiği prestijli konut projeleriyle adından söz ettiren Yalçıntepe Group'un Bahçeşehir'e yeni bir yaşam tarzı getiren Maximoon Evleri, yatırımcılara bölgede en çok kazandıran proje olarak diger yatırım araçlarına gore daha karlı bir gelecek vaad ediyor. Yedi ay önce temelleri atılan Maximoon Evleri, kısa bir zaman diliminde yüzde 30 oranında değer kazandı.

Bölgenin lideri

Bahçeşehir ve çevresinde yapımı devam eden diğer konut projelerine kıyasla daha fazla kazandıran Maximoon Evleri'ne olan yoğun ilgi sürüyor. Yalçıntepe Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçıntepe, başarılarının ardında kaliteli malzeme ve kusursuz işçiliğe verdikleri önem kadar uyguladıkları fiyat politikasının da büyük payı olduğunu belirtiyor. Maximoon Evleri'nin 2013 yılında tamamlanmasıyla birlikte ev sahiplerine ve yatırımcılara hem kar hem kalite vaad eden  Yalçıntepe, grup olarak sağlam bir finansal yapıya sahip olduklarını, bu sayede Maximoon Evleri'ni tercih edenlere her türlü ödeme kolaylığını da sağlayabildiklerini vurguluyor.  

Lüks yaşama kolay yoldan terfi

Maximoon Evleri'nden konut sahibi olmak isteyenlerin son derece elverişli koşullarla modern ve konforlu bir yaşama adım atacaklarını ifade eden Yalçıntepe, kişiye özel bir ödeme planı sunduklarını, kefil, faiz, vade farkı olmadığını, ayrıca 60 aya kadar vade kolaylığı sağladıklarını belirtiyor. Yalçıntepe, kullandıklarını tüm malzemelerin dünya çapında onay görmüş yüksek kaliteli ürünler olduğunu, her türlü sosyal imkanı ve konforu barındıran merkezin bireylerin yaşam standartlarını yükselteceğinin de altını çiziyor.

Ayrıcalıklı bir hayat

Modern yaşam merkezleri inşasında deneyimli bir ekibin yönetiminde projelendirilen ve yürütülen Maximoon Evleri, yeşil alanlara, kat bahçelerine ve her türlü ihtiyaca cevap veren geniş bir çarşıya sahip bulunuyor. Koşu alanları, modern yüzme havuzları, spor tesisleri, açık ve kapalı otoparkları, ileri teknolojik hassas güvenlik sistemleri ile Maximoon Evleri, çağdaş şehirleşmenin ve konforlu yaşamın en güzel örneklerinden biri olmaya hazırlanıyor. Öte yandan, konutların teslim tarihinden itibaren hizmet verecek 60’a yakın teknik ekip ise, Maximoon Evleri sakinlerinin ihtiyaç duyacağı her türlü teknik desteği sağlıyor olacak. 

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05