Midtown Selenium by Deyaar Daire Fiyatları 209 Bin TL'den Başlıyor.İşte Detaylar...

Aşçıoğlu’nun Dubaili Deyaar Group ile geliştirdiği ve Selenium markasını yurtdışına taşıdığı proje Midtown Selenium by Deyaar’dan bahçeli 1+1 daire satın alanlar, Dubai’de oturum hakkı sahibi oluyor.
Midtown Selenium by Deyaar Daire Fiyatları 209 Bin TL'den Başlıyor.İşte Detaylar...

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Aşçıoğlu, yurtdışındaki ilk Türk markalı konut projesi “Midtown Selenium by Deyaar” ile Dubaili olma fırsatı sunuyor. Midtown Selenium by Deyaar, Eylül 2019’da kapılarını açacak.

209.000 Dolardan Başlayan Fiyatlarla Dubaili Olma Fırsatı

Geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşacak Midtown Selenium by Deyaar, Dünya’nın “İlk Türk Markalı Konut Projesi” özelliğini taşıyor. Balkonlu, geniş ve ferah yaşam alanlarına sahip 1+1 formattaki dairelerden oluşan Midtown Selenium by Deyaar’da brüt metrekare satış fiyatları 2.500 dolardan, daire fiyatları ise 209.000 dolardan başlıyor. Projeden bahçeli 1+1 daire alanlar, Dubai’de oturum hakkına sahip oluyor.

2019 yılı Eylül ayında teslim edilmesi planlanan proje kapsamında; tenis kortu, basketbol sahası, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, jogging alanı, tırmanma duvarları, dinlenme ve park alanları, mağaza ve yeme içme alanları yer alacak. Midtown Selenium by Deyaar’da yaşamı tercih edenler aynı zamanda hemen yanı başlarında yer alan, dünyanın en büyük golf tesisi Jumeirah Golf Estates’ten de istifade edecek.

Özel ödeme planları

Midtown Selenium by Deyaar projesinde yatırımcılara benzersiz bir ödeme planı sunuluyor. Bu plan dâhilinde teslimata kadar daire bedelinin sadece %30’u ödeniyor. Ödeme miktarı %30’a ulaştığında yatırımcıya satış ve devir hakkı verilen projede, kalan %70’lik bakiye ise daire tesliminde ödeniyor. Ayrıca %70’lik ödeme için çok cazip oranlarda kredi kullanma imkânı da sunuluyor.


Paylaş:

Haberler