Mini Point 148 Bin TL'den Başlayan fiyatlarla...

Mini Point U şeklindeki oturum planı sayesinde dairelerin bakış açısı olarak tamamının peyjaz alanı ve havuzu görecek şekilde planlandı.
Mini Point 148 Bin TL'den Başlayan fiyatlarla...

Anadolum İnşaat, Pendik Kurtköy de büyük ilgi gören ve yapımı tamamlanan mini konseptli iki projesine çok yakın konumda yeni bir Proje ile imza atıyor. Anadolum Mini Point…

Toplam 132 Adet daireden oluşan bu butik proje bölgenin en avantajlı fiyatına sahip tek yeni projesidir.
5300 m2' lik bir Arazi alanına sahip olan Mini Point U şeklindeki oturum planı sayesinde dairelerin bakış açısı olarak tamamının peyjaz alanı ve havuzu görecek şekilde planlandı.

Mini Point'te 1+0,1+0 teras, 1+1, 1+1 teras, 2+1 ve 2+1 teraslı tipleri olmak üzere farklı Daire seçenekleri ile kolay ulaşılabilir bütçeye hitap eden bir proje.

Projede bulunan 132 adet dairede, 1+0' ler 45m²,1+0 teraslar 60 m², 1+1 daireler 67m², 1+1 teraslar 82m², 2+1 daireler 90m², 2+1 teraslar 105m² büyüklüklerde katlara dağıtılmıştır.

Mini Point'te;

1+1 daireler 148 bin TL'den,

2+1 daireler 179 bin TL'den satışa sunuluyor.

Pendik'te Kurtköy'ün son dönemdeki yükselişi ile konumun sağladığı avantaj sayesinde Mini Point, yatırımcıların isteklerini fazlasıyla karşılayacaktır.Mini Point, Viaport'a 4 kilometre, sabiha gökçen havalimanı'na 3,5 kilometre, Tem'e 4 kilometre mesafede bulunuyor.

Mini Point projesi dışardan bakıldığında en önemli özelliği farklı büyüklüklerde teraslar içermesidir. Projede, çocuk oyun alanı, Yüzme Havuzu, basketbol ve mini futbol sahası, projeye değer katan sosyal alanlar arasında yer alıyor. Sitede Hobi odası, Fitness Center ve kafeterya alanıda Daire sahiplerine sunuluyor. Mini Point açık Otopark imkânıyla Daire sahiplerinin yaşamını kolaylaştırıyor.


Paylaş:

HABERLER